Reklama

LifeAfter

1.0.376

NetEase Games(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Przetrwaj w postapokaliptycznym świecie

LifeAfter to gra fabularna zaprojektowany przez NetEase Games na urządzenia z systemem Android. W tej grze musisz przeżyć w postapokaliptycznym świecie, który doświadczył niszczycielskiego wirusa, powodującego katastrofalny rozpad porządku. 

Świat zamienił się w żywy piekło w nocy, roi się od zarażonych, zmuszając świat do stanu czystego przetrwania. Możesz wchodzić w interakcje z innymi ocalałymi w grze i czynić z nich sojuszników podczas eksploracji zrujnowanego świata. Ponadto możesz przeszukiwać lokalizacje w poszukiwaniu materiałów, których możesz użyć do przetrwania i odparcia zarażonych ludzi. Inne alternatywne gry RPG obejmują OMORI Multiplayer RP   i masakra gąbką. 

Czy LifeAfter jest dobrą grą? 

LifeAfter to ogromna gra 4 GB, dostępna na urządzenia z Androidem. Jest to jak dotąd jedna z najlepszych gier survivalowych na platformie mobilnej. Gra posiada doskonałą grafikę i przyjazny dla użytkownika interfejs. W grze znajdziesz rozgrywkę i grafikę na poziomie konsoli. Zawiera również szczegółowe ustawienia, takie jak antyaliasing, rozdzielczość i inne. 

Reklama

Czy LifeAfter jest zbanowany w Indiach?

Oprócz PUBG mobile, istnieją inne gry od NetGames, które również są < strong>zbanowany. Gry takie jak Rules of Survival, Knives Out i LifeAfter również zostały zablokowane.

Czy LifeAfter jest grą offline?

Gra LifeAfter jest zaprojektowana do grania offline . Jest jednak dostępny tylko na platformach Android i w Google Play. Aby cieszyć się LifeAfter, musisz pobrać i zainstalować plik APK na swoim urządzeniu mobilnym. 

Czy LifeAfter jest otwartym światem?

Aktualizacja LifeAfter uczyniła grę < strong>otwarty świat, postapokaliptyczna gra o przetrwaniu. Wprowadzono solidną infrastrukturę, aby zapewnić wspaniałe wrażenia podczas odkrywania płynnego otwartego świata.

Jak zmienić strefy w LifeAfter?

Zmiana stref w LifeAfter jest proste. Najpierw musisz zmienić język telefonu. Jeśli chcesz grać w usłudze północnoazjatyckiej, musisz zmienić język tego regionu. Gdy skończysz, uruchom grę ponownie. Pamiętaj jednak, że po zmianie języka ładowanie gry potrwa dłużej niż zwykle. 

Doskonała gra survivalowa w otwartym świecie

LifeAfter to doskonała gra survivalowa opracowana przez NetGames na urządzenia z systemem Android. Gra jest bezpieczna i do pobrania za darmo. Odkrywaj każdy zakamarek postapokaliptycznego świata — niezależnie od tego, czy jest to opuszczona kopalnia, czy zainfekowane miasto. 

Aby przetrwać w grze, musisz nauczyć się polować i zbierać żywność oraz chronić siebie i mają tendencję do ran. To zabawne doświadczenie, które jest warte twojego czasu.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
LifeAfter, 1.0.376 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Wednesday, April 24th 2024
Autor
NetEase Games

http://www.tomandjerrychaseasia.com

SHA-1:
414b54799f9dc06f5c4afb3f19c8580cf30ae03d
Filename:
com-netease-mrzhna-376-67486055-3f2eb86b83b77370d1897212d1bdeb2c.apk

LifeAfter

1.0.376

NetEase Games(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.0.376 LifeAfter. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama