Reklama

Messenger Pro

1.4.0

Messenger Pro team(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Co jest takiego specjalnego w Messenger Pro?

Jeśli jesteś zapalonym internautą, przeciętny dzień w miejscu pracy może być bardzo pracowity, zwłaszcza jeśli utkniesz w długiej wiadomości z wieloma osobami, które próbują zaoferować Ci niezamówione porady i rekomendacje produktów. Ale kiedy jesteś połączony za pomocą komunikatora z komunikatorem lub platformą, wszystko po prostu klika i nie musisz już przejmować się niechcianymi sugestiami, ponieważ będą one wyświetlane tylko jako wyskakujące reklamy. Ta innowacyjna aplikacja usprawni Twoje mobilne życie. Możesz nawet uzyskać dostęp do swojego konta e-mail z dowolnego miejsca za pośrednictwem aplikacji komunikatora.

Zespół Messenger Pro ciężko pracował, aby zapewnić użytkownikom Androida najbardziej wciągającą darmową aplikację zaprojektowaną zarówno do obsługi SMS-ów, jak i MMS-ów. Darmowy komunikator, który ułatwia wszystkim użytkownikom szybkie i łatwe otwieranie różnych aplikacji do obsługi wiadomości tekstowych i wiadomości. Dzięki bezpłatnemu Messengerowi pro wystarczy jeden prosty krok, aby otworzyć swoją ulubioną aplikację do obsługi wiadomości i platformę Messenger Pro, kiedy tylko tego potrzebujesz, w tym: Facebook, Gmail, iqboard, Instagram i kilka innych popularnych aplikacji do komunikatorów: samsi, e-mail, jabber, hootsuite , fastpane i inne. Otwarcie tych aplikacji zapewni dostęp do tysięcy nowych e-maili, czatów i SMS-ów z całego świata bez pobierania lub zakładania dodatkowych kont.

Gdy planujesz pobrać lub kupić aplikację do obsługi SMS-ów na Androida, zawsze bierz pod uwagę takie czynniki, jak łatwość obsługi, projekt interfejsu i przestrzeń przewidziana dla każdego typu aplikacji. W większości przypadków większość darmowych aplikacji SMS dostępnych na Androida jest wyposażona w piękne interfejsy użytkownika, które są nie tylko atrakcyjne, ale także bardzo funkcjonalne i łatwe w użyciu. Możesz także wybrać aplikacje zaprojektowane specjalnie dla użytkowników smartfonów, aby zapewnić maksymalną kompatybilność i łatwość użytkowania. Te aplikacje można pobrać bezpośrednio z Android Marketplace, zapewniając brak kłopotów i komplikacji. W większości przypadków dostawcy usług SMS oferują również bezpłatne wiadomości tekstowe wysyłane i odbierane przez swoich klientów, co dodatkowo zwiększa funkcjonalność dowolnej aplikacji do obsługi wiadomości mobilnych na Androida.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Messenger Pro, 1.4.0 dla Android
Wymagania:
  • Android 9.0
Język:
Angielski
Dostępne języki:
  • Angielski,
  • Portugalski,
  • Francuski,
  • Hiszpański,
  • Arabski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Messenger Pro team

http://admsg.messengerhub.net/

SHA-1:
36f0a4b14c165eeb6849276a17ff15f77e6323ca
Filename:
messenger-pro-messenger-140-60718225-57516da046c0caafceb7909b74859140.apk

Messenger Pro

1.4.0

Messenger Pro team(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.4.0 Messenger Pro. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama