Reklama

Messenger Text and Video Chat for Free

395.0.0.0.9

Facebook(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Facebook (bezpłatny)

Messenger dla systemu Android to samodzielna aplikacja do przesyłania wiadomości, która umożliwia komunikowanie się ze znajomymi z Facebooka za pośrednictwem czatu, połączenia wideo i notatek głosowych. Możesz także wysyłać zdjęcia i rzucać wyzwania ludziom w różnych grach.

Bogate funkcje czatu

Czat tekstowy to dopiero początek z Messengerem! Możesz łatwo porozmawiać z jednym znajomym, a następnie dodać więcej uczestników do istniejącej rozmowy.

Reklama

Łatwo jest skonfigurować czat grupowy, aby komunikować się ze wszystkimi w tym samym czasie, co jest przydatne podczas planowania i pozyskiwania informacji wkład od większej grupy. Facebook Messenger umożliwia teraz prowadzenie grupowych rozmów wideo z maksymalnie 6 osobami wyświetlanymi na ekranie.

Bezpłatne rozmowy głosowe i wideo

Rozmowy telefoniczne i wideo za pomocą Messengera są bezpłatne i podobnie jak z tekstem ludzie mogą również korzystać z grupowych połączeń audio. W aplikacji można również nagrywać i wysyłać krótkie wiadomości głosowe. Tworzenie czatu wideo jest równie proste, wybierz kontakt i kliknij ikonę aparatu.

Znajdź znajomych

Spotkanie ze znajomymi nigdy nie było prostsze. Załóżmy, że odbyłeś czat grupowy i zgodziłeś się spotkać w nowej restauracji. Ludzie mogą wysyłać lokalizację do wszystkich znajomych w grupie, dzięki czemu spotkanie jest znacznie prostsze. Możesz udostępniać swoją aktualną lokalizację, a integracja z Mapami Google pomaga innym Cię znaleźć.

Udostępniaj zdjęcia lub graj w gry

Udostępnianie znajomym ostatnich selfie lub zdjęć z biblioteki jest łatwe. Wysyłaj swoje ulubione filmy, GIF-y, animacje i emotikony, aby wszyscy się uśmiechali. Szukaj naklejek, GIF-ów lub emotikonów, które rejestrują dokładnie to, co chcesz powiedzieć.

Rzuć wyzwanie znajomym w grze lub Words ze znajomymi, Warcabami lub Uno. Ciesz się solową grą w pasjansa w wolnym czasie. Z ponad 70 grami do wyboru, na pewno znajdziesz ulubioną.

Konfigurowalny wygląd

Jedną z najnowszych aktualizacji komunikatora jest „tryb nocny”, który zmieni tło czatu z białego na czarne. Ta funkcja jest lepsza dla Ciebie, jeśli lubisz pisać późną nocą, ponieważ ciemne tło eliminuje niebieskie światło z elektroniki, które może zakłócać Twój sen. Możesz także dostosować kolor czatu ze standardowego niebieskiego do swojego ulubionego koloru.

Łatwe przesyłanie wiadomości i doskonałe funkcje

Messenger na Androida to łatwa w użyciu aplikacja do przesyłania wiadomości z bezproblemową integracją z Facebookiem i Google Maps. Aplikacja sprawia, że komunikowanie się ze znajomymi za pomocą wiadomości tekstowych, głosowych lub wideo jest bardzo proste.

Udostępnianie lokalizacji sprawia, że znajdowanie znajomych i spotykanie się jest prostsze niż kiedykolwiek. Pozostań w kontakcie z bliskimi, udostępniając zdjęcia, filmy, GIF-y i emotikony, które wykraczają poza tekst. Wybieraj spośród ponad 70 zabawnych gier, w które możesz grać ze znajomymi, i dostosuj aplikację tak, jak chcesz.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Messenger Text and Video Chat for Free, 395.0.0.0.9 dla Android
Wymagania:
  • Android 9.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, January 27th 2023
Autor
Facebook

https://www.facebook.com/

SHA-1:
49282c169eae9746f3e72ea12d10c299fe9a0f5a
Filename:
com-facebook-orca-309000611-64231682-2ada4be0b1c38a7f23d8bac2a65edf6a.apk

Messenger Text and Video Chat for Free

395.0.0.0.9

Facebook(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 395.0.0.0.9 Messenger Text and Video Chat for Free. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama