Reklama

MLiveU : Hot Live Show

2.3.8.1

WinNine Pacific Pty Ltd(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Jak zrezygnować z subskrypcji usług MLive Mobile?

W chwili pisania tego tekstu wiele osób zastanawia się, w jaki sposób mogą anulować subskrypcje MLive na bezpłatne podcasty na swoich urządzeniach mobilnych. W tym celu konieczne jest posiadanie przez użytkownika smartfona Apple iPhone lub smartfona z systemem Android. Po tym osiągnięciu przekonasz się, że nie będziesz już otrzymywać wiadomości tekstowych ani połączeń z usług powiązanych z MLive, co oznacza, że będziesz mógł zachować ważność abonamentu. Aby perfekcyjnie wykonać tę sztuczkę, oto kilka prostych kroków, aby to zrobić:

Najpierw na telefonie komórkowym dotknij „Ustawienia”. Po drugie, dotknij „omniaode”. Po trzecie, dotknij „Ustawienia sieci komórkowej”. Po czwarte, dotknij „Oprogramowanie”. Na koniec dotknij „LLive u: Hot Live Show”.

Wyżej wymienione metody zapewnią, że nie zostaniesz spamowany przez żadną aplikację MLive U: Hot Live Show. Ważne jest, abyś wziął udział w ochronie przed takim niechcianym spamem. Zapewni to, że Twoja subskrypcja pozostanie ważna i że nigdy więcej nie będą Cię niepokoić żadne aplikacje spamerskie. Powyższe kroki, aby anulować subskrypcję programu na żywo dla tych aplikacji, zapewnią pozbycie się tych irytujących wyskakujących reklam, które przerywają Twój program na żywo podczas słuchania ulubionych podcastów. Nie musisz zajmować się tymi reklamami, gdy masz skuteczne rozwiązanie, takie jak to, które uniemożliwi tym aplikacjom spamowym kradzież pieniędzy.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
MLiveU : Hot Live Show, 2.3.8.1 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Monday, November 27th 2023
Autor
WinNine Pacific Pty Ltd

http://www.mlive.in.th

SHA-1:
469ca39552eec67dc14f7f01928c79055f5756b0
Filename:
com-mlive-mliveapp-113-66492574-13dbe32aca6ab504fb82caa0796abd9c.apk

MLiveU : Hot Live Show

2.3.8.1

WinNine Pacific Pty Ltd(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.3.8.1 MLiveU : Hot Live Show. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama