Reklama

MX TakaTak

3.6.5

MXP Media India (formerly J2 Interactive)(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Aplikacja do tworzenia krótkich filmów

MX TakaTak umożliwia nagrywanie i edytowanie krótkich filmów w podróży. Możesz dostosować swój kanał, aby zdobywać nowych obserwujących, dogrywać istniejące filmy i tworzyć według własnych upodobań.

Elastyczna edycja wideo

Dzięki TikTok i podobnym chińskim aplikacjom, które nie są już dostępne w Indiach, programiści Androida wykorzystują szansę, aby wypełnić niszę. Wirusowe aplikacje do tworzenia wideo, takie jak Roposo, zyskują na popularności, podobnie jak MX TakaTak. Jednak czy ta aplikacja jest tylko imitacją, czy może oferuje coś więcej?

Made in India

Skupiając się na indyjskich użytkownikach, < strong>MX TakaTak obsługuje obecnie przyzwoity wybór języków, w tym: hindi, telugu, tamilski, kannada, malajalam, bengalski, gudżarati, marathi, pendżabski i oczywiście angielski.

Reklama

To ma ponad milion twórców, w tym najlepsze gwiazdy Bollywood. Oznacza to, że jest dużo treści do obejrzenia, a także większe szanse na samodzielne zdobycie obserwujących.

Udostępnianie

Podobnie jak w przypadku innych aplikacji do tworzenia filmów, MX TakaTak polega na stworzeniu kolejnego wirusowego hitu. Oznacza to krótkie, zabawne i ekscytujące klipy, które można łatwo udostępniać. W związku z tym bezpłatna aplikacja obsługuje dystrybucję wideo w wielu sieciach społecznościowych, od Facebooka po WhatsApp. Jednak obecnie nie ma łączności z Instagramem.

Dostosowywanie treści

Nie zawsze wystarczy po prostu sfilmować siebie. Dodawanie efektów to świetny sposób na urozmaicenie klipu. MX TakaTak oferuje szeroką gamę efektów i filtrów, które można zastosować do klipu. Niezależnie od tego, czy jest to podzielony ekran, czarno-biały, czy coś bardziej wyszukanego, pakiet do edycji aplikacji jest solidny i obszerny.

Funkcjonalność

MX TakaTak wybiera interfejs użytkownika podobny do TikTok, a możliwość „polubienia” filmu jest obecnie jedyną dostępną odpowiedzią. Jednak inne funkcje aplikacji wideo nie są jeszcze zaimplementowane lub dostępne. Należą do nich ustawienia prywatności i blokowania; każde konto jest publiczne, niezależnie od tego, czy chcesz, czy nie, bez możliwości powstrzymania kogoś przed obserwowaniem Ciebie.

Powstająca aplikacja wideo

MX TakaTak  dobrze wykonuje swoje funkcje, ale musi dodać o wiele więcej funkcji, aby naprawdę konkurować z innymi aplikacjami do odtwarzania i edycji wideo .

Reklama

Techniczne

Tytuł:
MX TakaTak, 3.6.5 dla Android
Wymagania:
  • Android 6.0,
  • Android 5.0,
  • Android 8.0,
  • Android 9.0,
  • Android 7.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, October 7th 2022
Autor
MXP Media India (formerly J2 Interactive)
SHA-1:
2ff3d79c57d1cb86d907f00e029d89ed37a201e4
Filename:
Moj_Lite_v3.6.5_.apk

MX TakaTak

3.6.5

MXP Media India (formerly J2 Interactive)(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.6.5 MX TakaTak. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama