Reklama

NYC COVID SAFE

1.1.2

City of New York(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Bezpłatny mobilny dowód szczepień

Wiele firm i pracodawców przyjęło środki, które wymagają od swoich klientów i pracowników przedstawienia weryfikowalnego dowodu szczepienia lub ujemnego testu PCR na COVID-19. Przepisy zachęcają zakłady zamknięte, aby zezwalały na wstęp tylko osobom zaszczepionym. Nowy Jork oferuje bezpłatną aplikację Covid Safe, aby zapewnić, że ten proces jest wykonywany w bezpieczny sposób.

NYC COVID SAFE działa jako elektroniczny paszport szczepionek i jest dostępne bezpłatnie do pobrania na urządzenia z systemem Android. Możesz zrobić zdjęcie karty szczepień i bezpiecznie przechowywać ją w aplikacji w pamięci telefonu, tak jak w przypadku każdej innej aplikacji aparatu. Działa zarówno dla pierwszej dawki, jak i dla kart z pełną dawką. Podobne aplikacje to aplikacja CDC Mobile, Sehhaty i Excelsior Pass.

Monitor szczepień

Ta aplikacja jest monitorem zdrowia pomagającym w procesie weryfikacji szczepień dla osób, które chcą wejść do pomieszczeń zamkniętych. W przypadku obaw związanych z prywatnością dotyczących tego weryfikatora statusu szczepień możesz mieć pewność, że Twoje dane z tej aplikacji nie trafią do żadnych rejestrów rządowych.

Odwiedzający, a także osoby zaszczepione w innych miastach mogą teraz korzystaj z aplikacji NYC Covid Safe, aby mieć przy sobie cyfrową kopię ich statusu szczepień przeciwko koronawirusowi. Ten mandat dotyczy pracowników i klientów, którzy są aktywni w obiektach zamkniętych i miejscach, takich jak siłownie, restauracje, kina itp.

Reklama

Funkcje aplikacji

Warto zauważyć, że aplikacja nie obsługuje dwustronnych kart szczepień. Ponieważ aplikacja nie komunikuje się ani nie łączy z żadnymi rządowymi rejestrami i bazami danych, nie może zweryfikować, czy zdjęcie karty szczepień jest autentyczne. Działa więc równie dobrze w przypadku edytowanych i przerobionych obrazów, które tylko przypominają oryginalną kartę szczepionki.

Paszport szczepionki na smartfonie

Aplikacja NYC SAFE COVID jest dostępna bezpłatnie na urządzenia z Androidem w sklepie Google Play. Gdy zrobisz migawkę karty, informacje takie jak imię i nazwisko, nazwa szczepionki i data ostatniego zdjęcia.

Twoje dane, a także migawki karty szczepień są bezpiecznie przechowywane, gotowe do przedstawienia przed wejściem do obiektów zamkniętych. Aplikacja przechowuje tylko Twoje informacje i dane w telefonie i nigdzie indziej, aby złagodzić Twoje obawy dotyczące prywatności.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
NYC COVID SAFE, 1.1.2 dla Android
Wymagania:
  • Android 9.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Wednesday, January 25th 2023
Autor
City of New York

http://www.nyc.gov/notifynyc

SHA-1:
6575761126316c664ae1f678de00b80cf3ecae60
Filename:
gov-nyc-doitt-covidsafe-31-64205696-1aa42ccbd681e246b5b5b351cec9331d.apk

NYC COVID SAFE

1.1.2

City of New York(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.1.2 NYC COVID SAFE. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama