Reklama

Parchisi STAR Online dla Android

1.205.1

Gameberry Labs(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Ciesz się grą z aplikacją mobilną Parchisi STAR Online

Parchisi STAR Online to zabawna gra strategiczna online, w której Twoim celem jest pokonanie innych graczy i zaprowadzenie pokoju w galaktyce. Gra jest podobna do tej z Monopoly, w której próbujesz kupić nieruchomości, ale w tym przypadku zamiast tego musisz użyć prawdziwych pieniędzy. Masz również szansę na zdobycie ulepszeń w trakcie gry, a także specjalnych przedmiotów, takich jak pojazdy, sklepy, pomieszczenia biurowe i nie tylko. W sklepie w grze można kupić cztery różne elementy gry: statek, generator galaktyk, generator gwiazd i cmentarz.

Parchisi STAR Online stosuje te same podstawowe zasady, co popularna gra planszowa: musisz mieć wystarczającą ilość ziem, aby zbudować pięć budowli, zanim wybierzesz, który z wielu dostępnych zasobów zostanie użyty do budowy. Plansza jest podzielona na dwa obszary, a ekran będzie się stale przesuwał, gdy będziesz tworzyć nowe struktury i kupować ulepszenia. ładując ekran, zauważysz, że obecnie dostępnych jest 5 trybów gry: jeden na jeden, bitwa dwukierunkowa, podzielony ekran dla 4 graczy i tryb offline dla jednego gracza. Oprócz tych trybów aplikacja mobilna Parchisi Star Online pozwala również graczom grać przeciwko komputerowi, co jest kolejnym świetnym dodatkiem.

Kolejną ciekawą cechą aplikacji mobilnej Parchisi STAR Online jest możliwość łączenia graczy ze sobą za pośrednictwem forum społecznościowego. Gracze, którzy lubią grę, mogą omawiać strategie, dzielić się wskazówkami i dowiedzieć się więcej o zawiłościach różnych trybów gry. Ta funkcja zapewnia graczom jeszcze jeden sposób na łączenie się ze sobą i dyskutowanie o swoich ulubionych grach planszowych. Gdy będziesz bardziej zaangażowany, możesz nawet stworzyć własne profile i rozmawiać z innymi graczami Parchisi STAR Online, takimi jak Ty. Samo forum jest pełne informacji i na pewno znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, zagłębiając się dalej w fascynujący świat Pachisi, gdzie strategia i szczęście odgrywają kluczową rolę w twoich sukcesach i porażkach.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Parchisi STAR Online, 1.205.1 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Język:
Angielski
Dostępne języki:
  • Angielski,
  • Hiszpański,
  • Portugalski,
  • Portugalski,
  • Arabski,
  • Francuski,
  • Holenderski,
  • Niemiecki,
  • Włoski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Monday, July 15th 2024
Autor
Gameberry Labs

http://gameberrylabs.com

Parchisi STAR Online dla Android

1.205.1

Gameberry Labs(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.205.1 Parchisi STAR Online. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama