Reklama

Screenshot

1.3.15

Geeks.Lab.2015(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Jak robić zrzuty ekranu na telefonie z Androidem

Zrzuty ekranu są częścią naszej komunikacji z użytkownikami na urządzeniach mobilnych. Służą jako doskonały sposób na pokazanie Twojej kreatywności, pokazując, co Twoja aplikacja może zrobić dla ich wygody użytkownika. Dobry programista aplikacji powinien wziąć pod uwagę każdy aspekt zrzutów ekranu, których używasz w ramach projektu. Niektóre typowe błędy to nieprzestrzeganie jednego kroku wzorca projektowego, brakujące ikony, zduplikowana treść, niewłaściwa rozdzielczość i obrazy o niskiej jakości.

Jeśli chcesz robić zrzuty ekranu na telefonie z Androidem, możesz przejść do ustawień, kliknąć „metryka” lub „zrzuty ekranu”. W przypadku Androida robienie zrzutu ekranu z telefonu różni się w zależności od urządzenia, wersji i modelu. Jeśli Twój telefon działa z Androidem 2.2 lub nowszym, zrobienie zrzutu ekranu z telefonu jest tak proste, jak jednoczesne naciśnięcie kilku przycisków. Jednak nowsza technologia obsługiwana przez telefon może wymagać wykonania zrzutu ekranu, wybrania tła, wybrania zdjęcia, a następnie zrobienia zdjęcia. Co więcej, jeśli Twój telefon z Androidem działa na Androidzie 2.4 lub nowszym, zajmuje to około pięciu do dziesięciu sekund dłużej niż w przypadku robienia zrzutów ekranu w domyślnej rozdzielczości 5 megapikseli.

Możesz też dostosować ustawienia Androida, aby robić zrzuty ekranu w różnych rozmiarach. Wadą tego jest to, że Twój obraz będzie mniejszy, gdy zamierzasz udostępnić go w sieci społecznościowej, takiej jak Twitter lub Facebook. Możesz także wypróbować przycisk zrzutu ekranu na pasku nawigacyjnym Androida zamiast dotykać ekranu. Inną świetną opcją jest zalogowanie się do serwisu społecznościowego obsługującego funkcje Androida, takiego jak Facebook czy LinkedIn. Te strony internetowe umożliwiają przeglądanie różnych działań i udostępnianie ich, aby Twoje urządzenie z Androidem było jeszcze fajniejsze.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Screenshot, 1.3.15 dla Android
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Thursday, December 1st 2022
Autor
Geeks.Lab.2015

https://geeks-lab-apps.web.app

SHA-1:
606643a3586c980dc2296ecdda3324eb65ada720
Filename:
com-geekslab-screenshot-1315-63700759-11d81ec1aa8d90546c6172582a146b9c.apk

Screenshot

1.3.15

Geeks.Lab.2015(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.3.15 Screenshot. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama