Reklama

Solitaire Collection Fun

1.0.72

Classic Solitaire Games Ltd.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Darmowe gry karciane

Solitaire Collection Fun to darmowa, zabawna gra karciana zaprojektowana, by się zrelaksować i cieszyć wolnym czasem. Gra jest łatwa i może w nią grać każdy. Solitaire Collection Fun oferuje różnorodne klasyczne gry karciane w pasjansa, takie jak Klondike, Spider, Freecell, Tripeaks i inne.

Możesz wybierać spośród różnych poziomów trudności dla każdej gry. Możesz także wybrać tryb normalny lub tryb ekspercki dla każdej gry. Możesz też wypróbować Solitaire City lub Solitaire Kings jeśli kochasz takie klasyki.

Zabawne podejście do klasycznej

Kolekcja pasjansa Zabawa to zabawne podejście do klasycznej gry w pasjansa. Grafika jest świetna, a rozgrywka jest naprawdę płynna. Do wyboru jest wiele różnych trybów. Jeśli szukasz zabawnej,wyzywającej gry, powinieneś sprawdzić Kolekcja pasjansa.

Reklama

Godziny zabawy

Nie ma nic lepszego niż dobra gra w pasjansa, która pomaga zabić czas. Niezależnie od tego, czy czekasz na pociąg, czy po prostu chcesz odpocząć od pracy, kilka rund pasjansa może pomóc Ci się zrelaksować i odprężyć.

Dzięki Solitaire Collection Fun możesz cieszyć się niektóre z najlepszych gier w pasjansa. Dzięki szerokiemu wyborowi gier, w tym Klondike, Spider i FreeCell, z pewnością znajdziesz grę idealną dla Ciebie. Co więcej, nigdy nie będziesz się nudzić nowymi grami dodawanymi przez cały czas.

Wspaniałe animacje

Zabawa z kolekcji Solitaire ma fantastyczne animacje i tła. Są wyjątkowe i dodają do gry dodatkową warstwę zabawy. Za każdym razem, gdy ukończysz grę, animacja świętuje z tobą.

Tła są również oszałamiające i relaksujące, co jest idealne, gdy musisz zrobić sobie przerwę w pracy lub nauce . Ogólnie rzecz biorąc, animacje i tła to dwie najlepsze cechy gry Solitaire Collection Fun. Dodają one wiele osobowości do gry i sprawiają, że jest przyjemniejsza.

Ekskluzywne gry karciane dla Ciebie

Solitaire Collection Fun to idealna aplikacja do pobrania, gdy chcesz zabić trochę czasu. Możesz przeglądać kolekcję pięknych talii, nawet gdy nie grasz. 

Wszystkie są tak skomplikowane i urocze. Ta gra jest polecana każdemu, kto szuka godzin dobrej zabawy.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Solitaire Collection Fun, 1.0.72 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, June 7th 2024
Autor
Classic Solitaire Games Ltd.

http://ww.topsolitairegames.com

SHA-1:
b03b43ea288620b6b12d6b8433aae4788cdcbd81
Filename:
com-cardgames-solitaire-fun-free-collection-classic-72-67860100-60cda4b9bbe9ee960ca2bc7ae5c75db3.apk

Solitaire Collection Fun

1.0.72

Classic Solitaire Games Ltd.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.0.72 Solitaire Collection Fun. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama