Reklama

SonyLIV:TV Shows Movies Sports dla Android

6.15.60

Multi Screen Media Pvt. Ltd.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

SonyLIV: Streamuj programy telewizyjne, filmy i transmisje sportowe online

SonyLIV to platforma rozrywki 24/7, która oferuje szeroki wachlarz filmów, programów telewizyjnych, transmisji na żywo krykieta, najświeższych wiadomości i wiele więcej przyjemności. Aplikacja zapewnia widzom najlepsze rozrywki, w tym seriale telewizyjne w języku hindi i sport

Usługi rozrywkowe, funkcje i funkcjonalność

Sony oferuje widzom niezapomnianą rozrywkę w zaciszu własnego domu. Dla rodzinnej zabawy Sony zapewnia programy telewizyjne premium SonyLIV, komediowe programy telewizyjne SonyLIV, oglądanie bite i dostęp do najlepszych programów z różnych gatunków dla rodziny i innych osób. Wszystkie treści będące własnością Sony Entertainment Network Channels są dostępne z aplikacji SonyLIV.

Popularne dostępne programy obejmują The Kapir Sharma show, CID, Patiala Babes, KBC, Kaun Crorepati i Bhakarwadi. Dostępne są kanały regionalne, takie jak Sirripoli, Jaya Max, Kalaignar TV i Flowers Tv. Martwisz się zabawnymi chwilami swoich dzieci? Cóż, SonyLIV dla dzieci jest dostępny z programami dla dzieci SonyLIV, programami telewizyjnymi SonyLIV Hindi i najnowszymi programami SonyLIV. Aplikacja zapewnia treści przyjazne dzieciom. Członkowie rodziny mogą także subskrybować, polubić i udostępniać aplikację SonyLIV, aby bawić się jak nigdy dotąd.

Dodatkowo platforma jest łatwa w manewrowaniu dzięki przyjaznemu interfejsowi. Aplikacja SonyLIV, najlepsza platforma wideo na żądanie, zapewnia aktualizacje sportowe i strumieniowe przesyłanie muzyki na żywo w podróży Twórcy treści mogą zarabiać na aplikacjach SonyLIV, aby zarabiać na ciężkiej pracy.

Reklama

Dlaczego warto rozważyć aplikację SonyLIV?

Użytkownicy, którzy chcą uzyskać dostęp do treści premium, będą musieli wykupić abonament; co miesiąc, co pół roku lub co roku. Członkowie z subskrypcjami premium będą mogli oglądać programy telewizyjne bez reklam, filmy, sporty premium i wiele więcej.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
SonyLIV:TV Shows Movies Sports, 6.15.60 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Wednesday, November 22nd 2023
Autor
Multi Screen Media Pvt. Ltd.

https://www.sonyliv.com/

SonyLIV:TV Shows Movies Sports dla Android

6.15.60

Multi Screen Media Pvt. Ltd.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 6.15.60 SonyLIV:TV Shows Movies Sports. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama