Reklama

The Chosen dla Android

24.5.29

VidAngel(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Bezpłatna chrześcijańska aplikacja do przesyłania strumieniowego

Aplikacja Chosen to bezpłatna aplikacja do przesyłania strumieniowego, która umożliwia oglądanie biblijnej historii Jezusa w nieskażonym serialu kinowym. Sam reżyser zaświadcza, że jest chrześcijaninem i poświęcił się stworzeniu serii, która prawidłowo przedstawia te historyczne wydarzenia. 

Dowiedz się o tych wydarzeniach po raz pierwszy lub potwierdz, że rozumiesz teksty w tych < strong>dokładne portrety. Jest podobny do Netflix, Showmax i Hulu, ale ze szczególnym uwzględnieniem programów chrześcijańskich.

Wizja

Dallas Jenkins, reżyser The Chosen, chciał stworzyć serial telewizyjny poza systemem Hollywood. Dzięki inicjacji crowdfundingowej jego firma Out of Order Studios była w stanie zebrać wsparcie piętnastu tysięcy osób i zgromadzić około 10 milionów dolarów. To niesamowite wsparcie pozwoliło na urzeczywistnienie jego wizji.

Reklama

Wybrany ma obecnie ocenę IMDB wynoszącą ponad 9 na 10 oraz ocenę aplikacji prawie 5 z 5. 

seria

Doświadczenie życia oczami tych, którzy znali Jezusa Chrystusa osobiście. Śledź biblijną historię narodzin Jezusa, którą opisali niektórzy prości pasterze. Dowiedz się więcej o kobiecie opętanej przez demonyw Kafarnaum. Śledź życie niektórych uczniów, takich jak John i Mathew, którzy poświęcają swoje życie Jezusowi.

Seria jest dostępna w języku angielskim i została nakręcona w Stanach Zjednoczonych. 

< h3>Płatność i aplikacja

Chociaż obecnie jest bezpłatna, jeśli finansowanie z darowizn ustanie lub będzie niewystarczające, reżyser zauważył, że opóźni dostęp do przyszłych odcinków, ponieważ gromadzą dodatkowe fundusze. 

Przy wielkości nieco ponad 10 megabajtów aplikacja jest warta miejsca do pobrania. Posiada łatwy w użyciu interfejs i jest dostępny dla urządzeń z Androidem z systemem operacyjnym 4.1 lub nowszym. 

Podążaj za relacjami historycznymi

Niezależnie od tego, czy jesteś zagorzałym wierzącym, czy po prostu kimś, kto chce dowiedzieć się więcej o Jezusie i Biblii oraz testamentach cudów, ta aplikacja The Chosen to świetny serial telewizyjny do naśladowania. To imponujące, co reżyser i jego zespół osiągnęli dzięki temu przyjaznemu dla dzieci serialu, i nie możemy się doczekać następnego odcinka. 

Reklama

Techniczne

Tytuł:
The Chosen, 24.5.29 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Język:
Angielski
Dostępne języki:
  • Angielski,
  • Hiszpański,
  • Portugalski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Monday, June 3rd 2024
Autor
VidAngel

http://thechosen.tv

The Chosen dla Android

24.5.29

VidAngel(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 24.5.29 The Chosen. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama