Reklama

MagiConnect T-Cast TCL Android TV Roku TV Remote

7.9.078

Shenzhen New Technology Co. Ltd.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Aplikacja MagiConnect TCL Android TV Remote — co to jest?

Pilot MagiConnect T-Cast TCL Android TV z kompatybilnością z komputerem zapewnia zupełnie nowe podejście do pilotów. Używając komputera PC jako pilota, użytkownik może kontrolować wszystkie swoje potrzeby związane z rozrywką za pomocą swojego telewizora. To pilot jak żaden inny. To nie tylko poprawi wrażenia z oglądania dla wszystkich, ale z pewnością zwiększy sprzedaż marki MagiConnect!

Pilot MagiConnect T-Cast TCL Android TV z kompatybilnością z komputerem PC zapewnia wiele dodatkowych funkcji w porównaniu z tradycyjnymi pilotami. Interfejs jest prosty i przyjazny dla użytkownika. W tej wspaniałej aplikacji dostępnych jest mnóstwo funkcji, takich jak listy odtwarzania wideo, listy kanałów, programy telewizyjne według gatunku, klipy pay per view, biblioteka filmów w pełnej wersji i wiele innych. W lewym górnym rogu ekranu znajduje się również wbudowany przycisk „obsada”. Pozwala to na przesyłanie wideo z dowolnego komputera do telewizora. Przycisk przesyłania można nacisnąć raz, aby rozpocząć film, a następnie ponownie, aby go zatrzymać i ponownie przesłać na mały ekran.

Wraz z aplikacją MagiConnect TCL Android TV Remote otrzymujesz również darmowy odtwarzacz wideo, którego można używać do oglądania plików wideo bezpośrednio ze smartfona lub tabletu. Odtwarzacze wideo są obsługiwane przez większość głównych odtwarzaczy wideo, takich jak VLC, Google Video, Plex Media Player i tak dalej. Odtwarzacz odtwarza również ścieżkę dźwiękową w Twoich ulubionych filmach, dzięki czemu możesz cieszyć się nimi, nawet gdy nie masz połączenia z Internetem. Te wspaniałe urządzenia to świetne gadżety rozrywkowe, które przyniosą każdemu mnóstwo zabawy.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
MagiConnect T-Cast TCL Android TV Roku TV Remote, 7.9.078 dla Android
Wymagania:
  • Android 9.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Thursday, April 20th 2023
Autor
Shenzhen New Technology Co. Ltd.

https://www.tclusa.com/products/home-theater

SHA-1:
3c18b7a001e385cb503d9751708bf2286dd4e569
Filename:
com-tnscreen-main-790780-64778400-eaa9a3e3f4ab664c4d86236413b69c4b.apk

MagiConnect T-Cast TCL Android TV Roku TV Remote

7.9.078

Shenzhen New Technology Co. Ltd.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 7.9.078 MagiConnect T-Cast TCL Android TV Roku TV Remote. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama