Reklama

Teen Patti Live!

1.0

Octro(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Popularna aplikacja na Androida w kategorii opublikowana przez Octro

Opracowany przez Octro, Inc. darmowy program Teen Patti Live! Aplikacja ma kilka drobnych poprawek i niewielkie ulepszenia w swojej najnowszej wersji 3.1. Nastoletnia Patti na żywo! aplikacja została pobrana w ogromnym rozmiarze 37 mln i została niedawno opublikowana 15 sierpnia 2021 r.

Teen Patti to bardzo pożądana i popularna aplikacja na Androida, która pomaga użytkownikom Androida znaleźć najlepsze miejsca i cieszyć się najlepszym czasem podczas korzystania ze smartfonów i tabletów. Nastoletnia Patti na żywo! aplikacja oferuje różne rodzaje ekscytujących i bezpłatnych gier i opcji dla wszystkich użytkowników.

Moim zdaniem Octro i versa to wiodące firmy zajmujące się grami w Indiach, które oferują podobne funkcje, takie jak Teen Patti i inne gry na platformę Android, w znacznie niższej cenie w sklepie Google Play. Interfejs, różnorodność gier i jakość gier na platformie mobilnej Android są świetne. W Android Market znajdują się setki aplikacji innych firm, które oferują podobne funkcje jak Teen Patti, ale cena jest nieco wyższa. Na przykład gra o nazwie mahjonguous ma darmową wersję z takimi samymi funkcjami jak Teen Patti, która jest również dostępna w Android Market w wyższej cenie i oferuje podobny interfejs oraz rozgrywkę.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Teen Patti Live!, 1.0 dla Android
Wymagania:
  • Android 4.3
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Octro

http://octroteenpatti.com

SHA-1:
5fff4a6e23486701fed2f863eb962d65c61127e2
Filename:
com.octro.teenpattilive-1.0.apk

Teen Patti Live!

1.0

Octro(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.0 Teen Patti Live!. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama