Reklama

TorrDroid Torrent Downloader dla Android

1.8.9

IntelliGems(Płatność)

Ocena użytkownika8

Reklama

Pobierz torroroida

TorrDroid to innowacyjny, nowy program zabezpieczający Androida, który twierdzi, że zapobiega hakerom, oprogramowaniu reklamowemu i złośliwemu oprogramowaniu. Nazwa programu to „Torrrodroid”. Jest to wyjątkowa aplikacja, która nie ma sklepu z aplikacjami, jak większość innych podobnych programów. Istnieje kilka unikalnych funkcji tego programu zabezpieczającego Androida.

Jedną z unikalnych cech tego programu jest to, że umożliwia użytkownikowi uruchomienie dwóch różnych skanów. Po uruchomieniu jednego skanowania program wyświetli listę wszystkich plików i lokalizacji, które mogą być szkodliwe dla komputera lub urządzenia użytkownika. Następnie daje użytkownikowi możliwość usunięcia tych plików lub ich naprawy. Ułatwia to ochronę urządzenia lub komputera przed złośliwym oprogramowaniem i wirusami, pozwalając użytkownikowi określić, czy zagrożenie jest rzeczywiste, czy nie, i pozwalając mu naprawić zagrożenie.

Oprogramowanie ma wiele unikalnych funkcji, które wyróżniają je spośród innych. Jedną z takich unikalnych funkcji jest fakt, że pobiera programy tylko wtedy, gdy o to poprosisz. Jeśli nic nie znajdzie, automatycznie pobiera rzeczy z Internetu. Kolejną unikalną funkcją jest możliwość całkowitego odinstalowania dowolnego programu lub aplikacji. Koniec z czyszczeniem i ponownym instalowaniem wszystkiego.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
TorrDroid Torrent Downloader, 1.8.9 dla Android
Wymagania:
  • Android 9.0
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • Spanish
Licencja:
Płatność
Dodano datę:
Tuesday, February 14th 2023
Autor
IntelliGems

https://www.facebook.com/torrdroid

TorrDroid Torrent Downloader dla Android

1.8.9

IntelliGems(Płatność)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.8.9 TorrDroid Torrent Downloader. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama