Reklama

Zalo dla Android

24.04.01

Zalo Group(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Wiadomości błyskawiczne na Androida — lepsza alternatywa

Zalo, nowa, potężna platforma społecznościowa opracowana przez firmę Zuul, Inc., to bezpłatny projekt typu open source, który ma pomóc ludziom lepiej korzystać z ich doświadczeń online. Zalo, znane również pod nazwami Facebook, MySpace i LinkedIn, zostało stworzone jako bezpłatna, łatwa w obsłudze aplikacja mobilna typu open source z bogatą funkcjonalnością i funkcjami, dzięki którym komunikacja z innymi jest łatwiejsza i przyjemniejsza. Grupa Zalo, która jest centralnym katalogiem grup Zalo, służy do uproszczenia procesu wyszukiwania osób o podobnych poglądach, a także o zainteresowaniach podobnych do Twoich.

Zalo to doskonała nowa aplikacja z wieloma wspaniałymi funkcjami, dzięki którym komunikowanie się z innymi jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. * Bogaty interfejs użytkownika: Unikalny projekt Zalo zapewnia proste, ale znaczące wrażenia podczas przeglądania zdjęć, grup lub wiadomości. * Zaproś znajomych: Możesz zaprosić znajomych do czatu za pośrednictwem aplikacji Zalo. Grupa Zalo znajduje ludzi o podobnych zainteresowaniach i hobby, zapewniając centralną lokalizację dla aktywności społecznej w podróży. Możesz nawet wysłać wiadomość do Grupy Zalo ze swojego telefonu komórkowego! * * Łatwy dostęp: nie potrzebujesz żadnych specjalnych umiejętności, aby zostać członkiem Zalo. Niezależnie od tego, czy chcesz rozmawiać, przeglądać, publikować komentarze, wyszukiwać, przesyłać zdjęcia, grać w gry, zarządzać swoim profilem, wyszukiwać innych użytkowników Zalo lub udostępniać pliki, Zalo jest łatwe w użyciu i zrozumiałe.

Zalo oferuje dwukierunkową komunikację tekstową i głosową z innymi użytkownikami Zalo, a także możliwość przeglądania Internetu na żądanie. Zalo Group, centralny katalog dla wszystkich grup i działań, ułatwia zarządzanie wszystkimi kontaktami, działaniami i ulubionymi bezpośrednio z urządzenia z systemem Android. Użytkownicy Androida będą cieszyć się doskonałą obsługą Androida, którą oferuje Zalo. Możliwość śledzenia i udostępniania rozmów, kalendarzy grupowych i dzienników aktywności z innymi użytkownikami Zalo, a także dostęp do naszych szczegółowych informacji na temat wszystkich naszych wspaniałych motywów Zalo zapewnia nam dużą elastyczność oraz wzrost produktywności i zabawy.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Zalo, 24.04.01 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Thursday, April 11th 2024
Autor
Zalo Group

https://zavi.me/

Zalo dla Android

24.04.01

Zalo Group(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 24.04.01 Zalo. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama