Reklama

Digger XP dla Windows

1.0

gamesfolder(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Ciesz się ulepszoną wersją Digger XP

Digger XP to znakomita, darmowa gra na Windows, która należy do klasy gier na PC o podobnym podgatunku do Pacmana. Jednak w przeciwieństwie do Pacmana, ten jest tworzony w systemie Windows, a nie w systemie DOS. W rzeczywistości wykorzystuje dokładnie ten sam silnik, co starsze wersje Pacmana, co czyni go jedną z niewielu gier tego typu na świecie, która została stworzona przy użyciu nowej technologii Advanced Game Engine, czyli AGE. Różnica polega na tym, że oryginalna gra została przeniesiona do systemu DOS, podczas gdy większość innych portów jest oparta na wersji Pacmana dla systemu Windows.

W porównaniu z innymi tego typu grami, które zostały zaprojektowane w tej samej epoce, Digger XP oferuje kilka całkiem fajnych funkcji, które również odróżniają go od podobnych gier. Pierwszą rzeczą, którą zauważysz, grając w tę ulepszoną wersję, jest to, że twoje opcje za pomocą myszy są znacznie większe w porównaniu z oryginalną koparką, co daje ci większą kontrolę nad rozgrywką. W trakcie gry zobaczysz także kilka fajnych, małych funkcji, które mogą naprawdę poprawić twoje wrażenia. Na przykład istnieje teraz opcja oprócz wyboru dwóch graczy; możesz teraz grać lokalnie z maksymalnie czterema graczami, dzięki czemu gra jest o wiele przyjemniejsza i bardziej ekscytująca.

Wersja ulepszona zawiera również wiele dodatkowych treści, które zapewniają jeszcze więcej wrażeń. Niektóre z nich obejmują poziom bonusowy, tajny poziom, a nawet poziomy, które odblokowują alternatywną historię do historii, co jest interesujące. Oryginalną wersję Digger XP można znaleźć w sprzedaży online, gdzie kosztuje zaledwie kilka dolarów. Jeśli jednak naprawdę chcesz wypróbować ulepszoną wersję, możesz pobrać ją z Internetu. Upewnij się jednak, że będziesz mógł uruchomić grę w swoim systemie przed jej zainstalowaniem.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Digger XP, 1.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows ME,
  • Windows NT,
  • Windows XP,
  • Windows 2003,
  • Windows 95,
  • Windows 2000,
  • Windows 98,
  • Windows 98 SE
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
gamesfolder
SHA-1:
8629f97b3a58861e79b5ef620a3c519bbfa3d53f
Filename:
diggerxp.exe

Digger XP dla PC

1.0

gamesfolder(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.0 Digger XP. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama