Reklama

Disk Drill For Windows

4.0.537

Cleverfiles(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

Disk Drill, słynna aplikacja do odzyskiwania danych na komputery Mac, jest teraz dostępna dla systemu Windows. Disk Drill to darmowe oprogramowanie do profesjonalnego odzyskiwania plików, które ceni znaczenie danych poprzez wdrożenie kilku bezpiecznych metod odzyskiwania i włączenie unikalnej technologii Recovery Vault, która pomaga zachować bezpieczeństwo danych.

Tak długo, jak dysk twardy nie jest fizycznie uszkodzony, Disk Drill zapewni łatwe odzyskiwanie plików wszystkich formatów z NTFS, FAT, HFS / HFS +, EXT2 / EXT3 / EXT4, a nawet sformatowanych, uszkodzonych lub usuniętych partycji. Wiele algorytmów odzyskiwania Disk Drill obejmuje szybkie i głębokie skanowanie, Universal Partition Search i cofanie chronionych danych. Proces odzyskiwania jest prosty, jego postęp można zatrzymać, zapisać i załadować, gdy jest to dla Ciebie wygodne.

Disk Drill działa poprzez czytanie i odzyskiwanie z dowolnego nośnika, który można podłączyć do komputera z systemem Windows: wewnętrznych lub zewnętrznych dysków twardych, kart pamięci, aparatów, napędów flash USB, Kindles, a nawet niektórych iPodów. Po zakończeniu skanowania zostanie wyświetlona drzewiasta lista elementów do odzyskania, która zawiera znalezione pliki i foldery oraz pliki zrekonstruowane. Disk Drill może z łatwością odbudować setki różnych typów plików: dokumenty, zdjęcia, archiwa, filmy i więcej.

Reklama

Niezależnie od tego, czy przypadkowo usunąłeś dane, opróżniłeś Kosz, cierpiałeś na skutek ataku wirusa, miałeś zagubioną lub niedostępną partycję, doświadczyłeś awarii zasilania lub uszkodzenia rekordu rozruchowego, możesz być pewien, że Disk Drill dokona niezbędnych odzyskiwania. Posiada również następujące łatwe w użyciu funkcje dodatkowe:

  • Tworzenie obrazu kopii zapasowej
  • Ochrona danych
  • Zarządzanie złymi sektorami

Wszystkie te funkcje, w połączeniu z dopracowanym, przyjaznym dla użytkownika interfejsem, oznaczają, że Disk Drill jest doskonałym wyborem, jeśli szukasz skutecznego narzędzia do odzyskiwania danych.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Disk Drill For Windows, 4.0.537 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8.1
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Monday, December 17th 2018
Autor
Cleverfiles

https://www.cleverfiles.com

SHA-1:
80f034e3b5c0c25c18ae62ef1ddccb31864d9ac2

Disk Drill For Windows

4.0.537

Cleverfiles(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 4.0.537 Disk Drill For Windows. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama