Reklama

Defender Control dla Windows

2.1

Sordum(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Darmowy program do wyłączania Defendera

Jeśli chcesz, aby Twój komputer był jak najbardziej wydajny i nie chcesz korzystać z wbudowanego oprogramowania zabezpieczającego firmy Microsoft, Defender Control pozwala wyłączyć go za darmo za pomocą jednego kliknięcia. Jeśli wyłączysz program Windows Defender za pomocą ustawień systemu Windows, zmiana jest trwała. Jednak funkcja Defender Control umożliwia jej włączanie i wyłączanie w razie potrzeby.

Ponadto, jeśli często pobierasz programy spoza sklepu Microsoft Store, może się okazać, że program Windows Defender je oznaczy jako groźby. Ten program może zapobiec przerwaniu przepływu pracy.

Co to jest Defender Control?

Windows Defender jest wbudowany w system operacyjny od wersji Vista i uruchamia się automatycznie podczas uruchamiania.

Reklama

W przeciwieństwie do Apple , system Windows umożliwia pobieranie aplikacji spoza własnego ekosystemu, co może powodować problemy z bezpieczeństwem. Windows Defender doskonale nadaje się do oznaczania potencjalnych zagrożeń, dzięki czemu możesz zdecydować, czy chcesz kontynuować pobieranie i instalację. 

Defender Control to przenośne darmowe oprogramowanie firmy Sordum, które pozwala na pełne kontrolę nad Windows Defenderem. Jeśli korzystasz już z alternatywnego pakietu zabezpieczeń i masz pewność co do wykrywania zagrożeń, umożliwia to wyłączenie rozwiązania firmy Microsoft.

Czy Defender Control jest bezpieczny?

Niezależne testy Defender Control pokazał, że jest bezpieczny do pobrania i zainstalowania.

Poza tym nie jesteśmy świadomi żadnych problemów z bezpieczeństwem. Aby uniknąć potencjalnie niechcianych lub szkodliwych programów, które mogą być dołączone do Defender Control, pobieraj je tylko z renomowanych źródeł.

Jak usunąć Defender Control?

Ponieważ oprogramowanie jest pobierane z zewnątrz Microsoft Store, musisz wykonać następujące kroki, aby usunąć Defender Kontrolę z komputera:

  1. Kliknij lewym przyciskiem myszy w polu wyszukiwania obok przycisku Start na komputerze
  2. Wpisz „Kontrola obrońców”
  3. W wynikach wyszukiwania zlokalizuj aplikację, a po prawej panel ręczny, kliknij lewym przyciskiem „Odinstaluj”
  4. Kiedy pojawi się okno dialogowe potwierdzenia, kliknij lewym przyciskiem myszy „Odinstaluj”

Lekkie oprogramowanie

Nie uznaliśmy instalacji Defender Control za bardzo intuicyjną, ponieważ pliki są chronione hasłem. Dlatego musisz otworzyć dostarczony plik tekstowy i wprowadzić hasło, zanim będziesz mógł zainstalować program. 

Jednak po zainstalowaniu masz kontrolę nad tym, że to lekkie oprogramowanie daje Ci ponad Windows Defender jest przydatny i pozwala uniknąć konieczności korzystania z opcji nuklearnej trwałego wyłączenia go.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Defender Control, 2.1 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 10
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Wednesday, April 5th 2023
Autor
Sordum

https://www.sordum.org/

SHA-1:
b86815aa5c7881f3d2a7d8f9a1324873c80fde10
Filename:
Defender_Control_v2.1.zip

Defender Control dla PC

2.1

Sordum(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.1 Defender Control. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama