Reklama

DOOMORI dla Windows

1.0

Totally Fungal Devs(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Płatna gra parodia Doom/Omori

Omori to płatna gra RPG dla systemu Windows opracowana przez niezależne studio Omocat. Wprowadzony w 2020 roku zawiera lęk i depresję z elementem psycho-horroru. Teraz ten sam zespół, który wyprodukował tryb wieloosobowy Omori, powraca z parodią Doom/Omori o nazwie Doomori.

To wcielenie gry zamienia Omori w FPS strzelanka), podobna do gier Doom i Call of Duty: Modern Warfare 3. W Doomori akcja toczy się w pikselowych miejscach z kolorowymi postaciami i silnymi złymi bossami. Jest to płatna gra, w której programiści proszą o darowizny, aby „zachować jedzenie na stole”.

Jakie niebezpieczeństwa napotkasz?

Jako postać Omori będziesz uzbrojony tylko w broń ręczną, aby wyjść z trudnych sytuacji i pozostać przy życiu. Będziesz musiał strzelać i przedzierać się przez armię uroczych, ale niebezpiecznych stworzeń w innym świecie, który obejmuje rozległy las i czarną przestrzeń. 

Reklama

Przeżyjesz jeśli wyeliminujesz kilka przerażających postaci. Musisz mieć się na baczności i trzymać palec na spuście, aby pokonać wrogów za pomocą podstawowych Doomori umiejętności strzelania

O co chodzi cel gry?

Kiedy jesteś zajęty odkrywaniem dziwnego nowego świata pełnego kolorowych przyjaciół i przerażających wrogów jako postać Omori w Doomori, będziesz musiał przejść przez przyziemne i ekscytujące lub ekscytujące odkrywanie zapomnianej przeszłości. W końcu odkryjesz, że ścieżka, którą wybrałeś, zadecyduje o twoim losie i losach innych. 

Grafika i rozgrywka

Będziesz się świetnie bawić grając w Doomori po tym, jak smutno było zobaczyć ostatniego Omori w poprzedniej grze. Koncepcja połączenia Omori z Doomem jest doskonała. Grafika spotkała się z wieloma pochwałami, a niektórzy przyznali jej wynik 10/10. Będziesz zaskoczony, jak dobra jest ta gra i czekasz na kontynuację.

Oszałamiająca rozgrywka i akcja

Połączenie Omori z Doomem było inspirowanym pomysłem twórców Totally Fungal, który zaskoczył fanów oryginalnej gry. Powstała gra, Doomori, zaintrygowała wielu graczy, którzy niestety opuścili Omori po zabawie w grę o tej nazwie. 

Ostateczna gra FPS otrzymała kilka doskonałych recenzji od zadowolonych graczy, którzy chwalili wszystko, od pomysłu po grafikę i muzykę.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
DOOMORI, 1.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8.1,
  • Windows 10,
  • Windows 8,
  • Windows 7
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Totally Fungal Devs

https://totally-fungal.itch.io/

SHA-1:
907fa4b1843976325153f10fe90edfb6768b89a6
Filename:
doomori_v1.0.exe

DOOMORI dla PC

1.0

Totally Fungal Devs(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.0 DOOMORI. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama