Reklama

Spin & Win dla Windows

Arcadelab(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Jak zarejestrować się, aby otrzymać nagrody organizatora turniejów Spin & Win?

Spin & Win to teraz nowa gra dla 3 graczy z wygraną z wpisowym! W lobby głównym najedź kursorem na Centrum Turniejowe World Poker Tour, które znajduje się po lewej stronie zestawu stolików (dawniej stolik sit and go). Następnie wybierzesz tryb Wybierz grę lub Obraz go (Centrum turniejów WPT). W obu przypadkach pojawi się ekran z 6 opcjami, z których możesz wybrać swoją grę.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda koło spin & win, możesz kliknąć obraz. Koło wirowania i wygrywania to tylko część oferty WPT. Inne oferty obejmują specjalne turnieje z wpisowym, eliminacje i zawsze popularną serię turniejów Pot-Limit Omaha. Możesz także spróbować szczęścia w różnych oferowanych darmowych rolkach i turniejach Omaha. Jeśli chcesz zobaczyć, ile pieniędzy zarobisz za kilka pierwszych prób w grze typu spin i wygraj, wypróbuj darmowe rzuty, aż nauczysz się wystarczająco dużo, aby spróbować gier z wyższymi nagrodami. Możesz nawet użyć tych samych strategii darmowych rzutów, których używasz w grach wyższego poziomu na stołach o niższych nagrodach, aby pomóc ci ulepszyć grę w turniejach Spin & Win.

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z ofert darmowych turniejów zarówno w turniejach World Poker Tour, jak i Spin & Win, musisz utworzyć konto u Organizatora. Aby założyć konto u organizatora, musisz podać poprawny adres e-mail oraz imię i nazwisko. Jest to ważne, ponieważ informacje kontaktowe Organizatora turniejów Spin & Win będą wyświetlane po Twojej stronie stołu za każdym razem, gdy grasz w grę. Po zarejestrowaniu się u Organizatora turniejów Spin & Win, możesz korzystać z darmowych ofert turniejowych, dopóki nie zarobisz wystarczającej ilości pieniędzy z darmowych spinów, aby zakwalifikować się do gier z wyższymi nagrodami. Jeśli chcesz zostać członkiem Spin & Win, możesz to zrobić teraz, rejestrując się na stronie Spin & Win.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Spin & Win, dla Windows
Wymagania:
  • Windows 98,
  • Windows XP,
  • Windows 95,
  • Windows 2000,
  • Windows ME,
  • Windows 98 SE
Język:
English
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Arcadelab

http://www.arcadelab.com

Spin & Win dla PC

Arcadelab(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Spin & Win. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama