Reklama

EaseUS MobiSaver for Android dla Windows

6.0

EaseUS(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

EaseUS Mobisitesaver na Androida - Jak wykonać kopię zapasową i przywrócić utracone pliki

EaseUS MobiSaver to narzędzie do odzyskiwania danych dla urządzeń z Androidem działających na platformie Mobispace. Pomoże Ci łatwo odzyskać utracone dane na wielu telefonach z Androidem, w tym na wbudowanej karcie SD. Gdy zgubisz smartfon, jedną z pierwszych rzeczy, o których myślisz, jest oprogramowanie do odzyskiwania danych, które możesz pobrać i zainstalować w telefonie. Jednak wiele osób, które nie znają koncepcji odzyskiwania danych, ma trudności z zainstalowaniem narzędzia na swoim telefonie i dlatego EaseUS MobiSaver dla Androida jest tak wspaniałą opcją.

EaseUS MobiSaver składa się z dwóch różnych części. Istnieje oprogramowanie, które należy pobrać i zainstalować na telefonie, a także płytę CD EaseUS Recovery, która służy do uruchamiania oprogramowania do odzyskiwania w telefonie po instalacji. Możesz bardzo łatwo odzyskać dane, jeśli wykonasz kroki wymienione przez EaseUS. Dobrą rzeczą w EaseUS mobisaver jest to, że nie wymaga specjalnej wiedzy na temat urządzeń z Androidem. Wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie z podanymi instrukcjami, a będziesz mógł odzyskać żądane dane w mgnieniu oka.

Funkcje, które sprawiają, że EaseUS MobiSaver jest tak doskonałym oprogramowaniem do mobilnego odzyskiwania danych, to wielokierunkowy interfejs i możliwość łatwego wyodrębniania danych z zrootowanych urządzeń USB. Jest to jedna z najlepszych funkcji EaseUS, ponieważ umożliwia pracę z utraconymi plikami, nawet jeśli sformatowałeś już zewnętrzną pamięć USB. Płyta CD EaseUS Recovery umożliwia tworzenie kopii zapasowych wszystkich plików, dzięki czemu można je przywrócić na innym urządzeniu z systemem Android lub na komputerze. Oprogramowanie umożliwia również uruchomienie skanowania na urządzeniu i zlokalizowanie wszystkich usuniętych i pustych folderów, które można przywrócić. W ten sposób możesz użyć EaseUS Mobisaver, aby odzyskać swoje pliki w różnych sytuacjach.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
EaseUS MobiSaver for Android, 6.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows Vista,
  • Windows XP,
  • Windows 8.1,
  • Windows 8,
  • Windows 7
Język:
Angielski
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Tuesday, May 21st 2024
Autor
EaseUS

https://www.easeus.com/

SHA-1:
a1779e77f3c7f30c6da22165966511c1ba069888
Filename:
EaseUS_MobiSaver_for_Android_V6.0.exe

EaseUS MobiSaver for Android dla PC

6.0

EaseUS(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 6.0 EaseUS MobiSaver for Android. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama