Reklama

Hepburn: Takaishitai dla Windows

1

emmahallows

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Psychologiczny horror

Hepburn: Takaishitai autorstwa Emmy Hallows to darmowa gra, która na nowo przedstawia kultowe horrory z lat 90. Jego ziarnista, szara atmosfera na nowo odkrywa psychologiczną traumę w alternatywnym spojrzeniu na amerykańskie przedmieścia.

Zainspirowany klasyką

Jak deweloper stwierdza na swojej stronie itch.io, Takaishitai czerpie inspirację z klasycznych horrorów, takich jak Silent Hill i Resident Evil. Atmosfera odkrywania traumy przypomina Amnesia i Doki Doki Literature Club, choć w nieco innym formacie.

Grafika i projekt

Oprawa wizualna gry przypomina noktowizor taśmy w kolorze szarym i zielonym. Będziesz eksplorować różne pokoje w trzeciej osobie, a czasami ekran będzie zniekształcony, gdy w tle gra złowieszcza muzyka.

Reklama

Jeśli chodzi o projekt dźwięku, Emma Hollows napisała piosenkę otwierającą i kończącą. W przeciwnym razie podczas odkrywania świata usłyszysz kroki, syreny i wszystko inne mrożące krew w żyłach.

Podczas gry białe i czerwone litery opowiadają historię na górze ekranu, zachowując dramatyzm , pełna niepokoju atmosfera opowieści. Kilka ważniejszych części historii zawiera niezależne animacje, które poprawiają tempo.

Rozgrywka

Po uruchomieniu gry wyświetli się powiadomienie informujące, że Twoje decyzje mają wpływ na wynik. Zaleca również, aby mieć pod ręką, aby śledzić dni, nosić słuchawki, aby uzyskać bardziej wciągające wrażenia.

Gra jest przeznaczona do grania w przeglądarce Chrome, aby zapewnić płynne działanie. Możesz go pobrać i zainstalować na urządzeniu z systemem Windows, Mac lub Linux.

W miarę postępów na ekranie pojawi się wiele możliwości wyboru miejsc do odwiedzenia i czynności występować. Natkniesz się na łamigłówki, które pomogą Ci przejść przez drzwi i poziomy budynków.

Podczas grania zbierasz różne przedmioty i przechowujesz je w swoim ekwipunku, aby zapewnić skuteczniejszą walkę i rozwiązywanie zagadek w dalszej części gry. Dodatkowo, w zależności od tego, dokąd pójdziesz, pojawią się różne stworzenia, przed którymi możesz uciec lub zabić. Ostatecznym celem jest opuszczenie tego miejsca.

Prosta, ale przerażająca

Chociaż gra jest nieco bardziej uproszczona niż jej źródła inspiracji i konkurenci, jest dobrze zaprojektowana, ustawia makabryczną scenę i intrygująco eksploruje znane tematy. To pozycja obowiązkowa dla każdego fana tego gatunku.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Hepburn: Takaishitai, 1 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 10,
  • Windows 8,
  • Windows Vista,
  • Windows XP,
  • Windows 7,
  • Windows 8.1
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
emmahallows

Hepburn: Takaishitai dla PC

1

emmahallows

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1 Hepburn: Takaishitai. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama