Reklama

IGI 2: Covert Strike dla Windows

Codemasters(Płatność)

Ocena użytkownika8

Pełna akcji strzelanka dla systemu Windows

IGI 2: Covert Strike to jedna z najpopularniejszych gier akcji na komputery z systemem Windows. W tej grze główny bohater jest agentem, którego zadaniem jest powstrzymanie makabrycznej III wojny światowej. Gra opracowana przez Innerloop Studios została wydana przez Codemasters. Pierwotnie wydany dla systemu Windows XP, jest obecnie dostępny dla wielu wersji systemu operacyjnego Windows.

Pobieranie IGI 2 zawiera 19 misji i szereg misji pobocznych. Gra potrzebuje 128 MB pamięci RAM i około 1,5 GB miejsca na dysku twardym. Pomimo rozmiaru pliku nie ma to wpływu na zasoby systemowe i nie wystąpią opóźnienia ani awarie w innych zainstalowanych aplikacjach. W porównaniu z Counter-Strike: Global Offensive, Call of Duty: Modern Warfare 3 i Fortnite Battle Royale, ta strzelanka ma adaptacyjny styl gry strong> i umożliwia testowanie wydajności za pomocą botów lub graczy online.

Wątek fabularny

IGI 2: Covert Strike ma wciągającą fabułę. Gra skupia się na IGI, organizacji utworzonej w celu zapewnienia ochrony zachodniemu światu. Jest wymagane, aby trzymać z daleka zagrożenia, które mogą pochodzić od organizacji terrorystycznych, innych narodów i spraw wewnętrznych. Jeśli to możliwe, misje muszą być prowadzone potajemnie. W innych przypadkach może być konieczna nadmierna siła. Głównym bohaterem jest David Jones, elitarny agent IGI.

Reklama

Jaki jest cel gry?

Zaraz na początku znajdujesz głównego bohatera infiltrującego tajną górską bazę. Celem jest odzyskanie technologii EMP, która może doprowadzić do spustoszenia w niepowołanych rękach. W miarę postępów w grze zdajesz sobie sprawę, że misja jest bardziej skomplikowana, niż początkowo sądziłeś. Tak więc szybkie sekwencje prowadzą do wielu akcji i zabijania.

Jak tam rozgrywka?

Gra akcji o dużej mocy doskonale łączy ukrycie z działaniem. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem PUBG, Counter-Strike, czy Fortnite Battle Royale, będziesz cieszyć się gamą broni, fabułą, postaciami i grafiką IGI 2. Na pierwszy rzut oka łatwo jest przebiec przez wszystko podczas strzelania do wrogów. Jest to jednak trudniejsze niż się wydaje.

Warto wspomnieć, że pobieranie IGI 2 zawiera niesamowite boty AI wroga. Mogą cię uderzyć z odległości kilkuset stóp. Tak więc, jeśli chcesz robić postępy w misjach, musisz zaplanować i zastosować strategię ukrywania się. Gra została zaprojektowana tak, aby wszystko odbywało się w wolnym tempie, jednocześnie rozwijając ciągłą strategię w każdej misji.

A co z misjami?

Każda misja zaczyna się od przerywnika opisującego Twoja rola. Wyjaśnia również, co masz wykonać w misji. Następnie zostaniesz upuszczony w miejsce z kilkoma broniami i narzędziami. Najważniejszym narzędziem jest mapa GPS, która powraca z Project IGI, poprzednika gry.

Na mapie można powiększać, powiększać, górować, zmniejszać, i sprawdź prawie wszystko na ekranie. Pokazuje teren, budynki, odpowiednie pozycje osłon, wrogów i kamery. IGI 2: Covert Strike pozwala przybliżyć się do pozycji wroga, aby zbudować strategię przeciwdziałania atakom.

Ponieważ gra Windows koncentruje się na widoku satelitarnym , nie możesz zajrzeć do wnętrza budynków ani narożników. To sprawia, że gra jest trudniejsza i musisz wziąć wszystko pod uwagę przed wyruszeniem do bazy wroga.

Gra strzelanka oferuje funkcję „Peek”, która pozwala ci zerknąć nad przeszkodami i wokół ciasnych obszarów. Mechanika gry i sterowanie są łatwe do zrozumienia.

Warto wspomnieć, że IGI2 2: Covert Strike został znacznie ulepszony w stosunku do swojego poprzednika. Wymaga dużo planowania, oferuje szeroką gamę broni i wymaga wielu misji, aby chronić świat. W porównaniu do innych klasycznych gier akcji, ta jest bezproblemowym, lekkim wyborem dla komputerów z systemem Windows.

Zagraj w wciągającą strzelankę na swoim komputerze

IGI 2: Covert Strike to idealny wybór dla fanów IGI lub osób zainteresowanych strzelankami. Program wymaga korzystania z myszy i klawiatury WASD i jest łatwy do rozpoczęcia w tej grze akcji. 

W miarę postępów w W grze misje stają się trudniejsze i musisz opracować strategie, aby osiągnąć cele bez zranienia lub śmierci. Ogólnie rzecz biorąc, ta gra może Cię angażować przez wiele godzin.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
IGI 2: Covert Strike, dla Windows
Wymagania:
  • Windows 7,
  • Windows Vista,
  • Windows XP,
  • Windows 10,
  • Windows 8,
  • Windows 11
Język:
Angielski
Dostępne języki:
  • Angielski,
  • Niemiecki,
  • Francuski,
  • Włoski
Licencja:
Płatność
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Codemasters

http://www.overlordthegame.com/uk/home

SHA-1:
a2447d4d75707e81beabf063e700d9554d195397
Filename:
igi2_sp_demo2.zip

IGI 2: Covert Strike dla PC

Codemasters(Płatność)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji IGI 2: Covert Strike. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama