Reklama

123 Free Solitaire dla Windows

12.1.0

TreeCardGames.com(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Zagraj w swoją ulubioną grę w pasjansa

Jedną z najnowszych gier pasjansa dostępnych do pobrania jest darmowa wersja popularnych gier TreeCard. Jest prosty, szybki i wymaga jedynie podstawowej wiedzy na temat gry. Oznacza to, że nie musisz się martwić, że będziesz musiał przejść intensywne szkolenie w zakresie starych umiejętności, aby osiągnąć sukces w tej konkretnej grze. Zamiast tego wszystko, co musisz wiedzieć, to po prostu przesunąć małe kwadraty, aby zbudować karty, które różnią się tylko o kilka odcieni od tych, które masz na dole talii.

Bezpłatna wersja tej gry jest tak prosta, że od razu możesz nauczyć się grać i cieszyć się nią. Po zapoznaniu się z podstawami eksperymentuj z różnymi opcjami, aż znajdziesz grę odpowiednią dla siebie. Pasjans może być najprostszą z gier karcianych, ale to po prostu umożliwia szeroki zakres różnych i trudniejszych wariantów. Jeśli szukasz szybkiego i łatwego sposobu na ulepszenie swojej gry w pasjansa, wypróbuj 123 Free Solitaire. Możesz nawet znaleźć zupełnie nowy zestaw umiejętności, ucząc się gry we freecell.

Gdy grasz w tę grę, możesz zmieniać zasady gry w dowolnym momencie. Istnieją zwykłe rewersy i bonusowe rewersy, a także specjalne ikony, które pozwolą ci dobrać dodatkowe karty. Gra została zaprojektowana tak, abyś zawsze miał opcję, która sprawi, że gra będzie świeża i ekscytująca. Oznacza to również, że nie ma powtarzających się wzorców gry, które są powszechne w większości gier w pasjansa. Zamiast tego masz doskonałą mieszankę szczęścia i umiejętności, dzięki której wracasz po więcej.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
123 Free Solitaire, 12.1.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 11,
  • Windows 8.1,
  • Windows 10,
  • Windows 8,
  • Windows 7
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Monday, November 7th 2022
Autor
TreeCardGames.com

http://www.treecardgames.com

SHA-1:
e3a8a9da09021b20a9e97f46831f3166046be353
Filename:
123freesolitaire-v1201-setup.exe

123 Free Solitaire dla PC

12.1.0

TreeCardGames.com(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 12.1.0 123 Free Solitaire. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama