Reklama

Karaoke 5 dla Windows

46.51

MediaSoft(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Karaoke 5 to wszechstronny odtwarzacz karaoke, którego można łatwo i łatwo miksować i synchronizować. Za jego pomocą możesz tworzyć lub modyfikować podstawowe pliki karaoke MP3, MIDI i MP4, aby dopasować je do swoich stylów muzycznych.

Aplikacja obsługuje wiele formatów, w tym midi Karaoke MP4, K5, MID, KAR, KFN, WMA, MP3, CDG, WAV, AVI, MPG, FLV, M4V, WMV i VS. Obsługuje również formaty wideo MP4, FLV i AVI.

Po zainstalowaniu Karaoke 5 możesz pomyśleć, że interfejs użytkownika jest nieco zaśmiecony, ale po krótkim czasie nie zauważysz go zbyt wiele, ponieważ możliwości aplikacji zaczynają świecić. Eksplorator plików służy do importowania plików do przetworzenia, podczas gdy mikser wraz z dodatkowymi kontrolkami pozwalają użytkownikom zarządzać utworami i przejściami. W Karaoke 5 jest także kilka fajnych narzędzi, takich jak możliwość tworzenia wielu list odtwarzania, odtwarzania formatów wideo i przetwarzania strumieni ShoutCast.

Reklama

Ogólnie rzecz biorąc, Karaoke 5 to przydatna aplikacja, w którą można zainwestować trochę czasu. Ma wiele funkcji odtwarzania / miksowania dźwięku i obsługuje dobry zakres formatów audio. Jest to dość wszechstronna aplikacja, dlatego może być używana w domu do użytku amatorskiego lub w klubach przez profesjonalnych piosenkarzy.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Karaoke 5, 46.51 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8,
  • Windows 7,
  • Windows 10
Język:
Angielski
Dostępne języki:
  • Angielski,
  • Hiszpański,
  • Francuski,
  • Włoski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Thursday, May 11th 2023
Autor
MediaSoft

https://www.karaoke5.com

SHA-1:
1eb8fe8cce4e9a3f6582b1a4003cb3c5076363f1
Filename:
karaoke5.exe

Dostępne również na innych platformach

Karaoke 5 dla PC

46.51

MediaSoft(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 46.51 Karaoke 5. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama