Reklama

Media Go dla Windows

1.7

Sonycreativesoftware(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Media Go — łatwe zarządzanie ulubionymi multimediami i treściami cyfrowymi

Opracowany przez Sony Network Entertainment Europe program Media Go to bezpłatny internetowy program do zarządzania multimediami, który działa głównie w systemach operacyjnych Microsoft Windows. Media Go obsługuje treści cyfrowe z produktów elektronicznych Sony, w tym PlayStation Portable, Sony Play Station, Sony PSP i Sony Touch. Media Go obsługuje również systemy operacyjne PC i MAC. Media Go umożliwia użytkownikom łatwe i szybkie zarządzanie, kontrolowanie i udostępnianie cyfrowych multimediów za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Po zainstalowaniu oprogramowania media go automatycznie pobiera wszystkie najnowsze pliki audio i wideo oraz zdjęcia. Ta funkcja ułatwia przeglądanie zdjęć i filmów w Internecie, podczas gdy aplikacja Media Go odtwarza je z odpowiednią szybkością. Media Go zawiera również kilka interesujących funkcji, takich jak możliwość importowania obrazów cyfrowych z Internetu i konwertowania ich do formatów zwykłych, bezstratnych, WAV, AIFF lub MP3. Media Go umożliwia również użytkownikom automatyczne pobieranie obrazów i zdjęć na określone nośniki pamięci za pomocą kilku kliknięć myszą. Jest również w stanie automatycznie instalować i odinstalowywać dowolne oprogramowanie lub urządzenie.

W skrócie, Media Go umożliwia automatyczne zarządzanie cyfrowymi plikami multimedialnymi, zdjęciami, filmami, muzyką, kontaktami itp. po prostu podłączając komputer do Internetu za pośrednictwem szybkiego połączenia bezprzewodowego. Media Go udostępnia kilka przydatnych funkcji do zarządzania plikami multimedialnymi. Został opracowany wyłącznie w celu uproszczenia zadań związanych z plikami audio i wideo.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Media Go, 1.7 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8
Język:
Angielski
Dostępne języki:
  • Angielski,
  • Niemiecki,
  • Hiszpański,
  • Francuski,
  • Włoski,
  • Japoński,
  • Holenderski,
  • Portugalski,
  • Rosyjski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Sonycreativesoftware

http://www.sonycreativesoftware.com

SHA-1:
bdbb2f73f263eaa13efa951696b73adca5515391
Filename:
mediago_setup.exe

Media Go dla PC

1.7

Sonycreativesoftware(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.7 Media Go. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama