Reklama

Haali Media Splitter dla Windows

1.13.138.14

Mike Matsnev

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Dlaczego używam Haali Media Splitter - Odinstaluj Media Splitter dla Windows XP

Haali Media Splitter zapewnia wysokiej jakości konwersję wideo i audio na DVD, VCD, MP3 lub dowolny inny format, który można dostarczyć przez Internet. To najlepsze rozwiązanie dla osób, które nie są w stanie rozłożyć i kupić drogiej tablicy multimedialnej do przesyłania danych. Większość oprogramowania dostępnego obecnie na rynku twierdzi, że jest w stanie wykonać podobną konwersję, a także wykonać zadanie za znacznie niższą cenę. W tym artykule wyjaśniłem, dlaczego zdecydowałem się użyć Haali Media Splitter.

Gdy instalujesz rozdzielacz multimediów na swoim komputerze, możesz po prostu uruchomić program, a następnie pozwolić mu działać samodzielnie. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak odinstalować rozdzielacz mediów, musisz wprowadzić pewne zmiany w niektórych ścieżkach lub innych ustawieniach oprogramowania. Istnieje również wersja Media Splitter, która może uruchomić się automatycznie po ponownym uruchomieniu komputera. Aby całkowicie usunąć go z komputera, musisz go całkowicie odinstalować.

Odinstalowanie rozdzielacza multimediów można uruchomić, przechodząc do panelu sterowania, a następnie do ikony programu. Po kliknięciu ikony programu uzyskasz wszystkie szczegóły programów i ich funkcji. W dolnej części okna pojawi się link o nazwie „Ustawienia panelu sterowania” i powinno pojawić się menu, w którym można go kliknąć. Po kliknięciu tego linku przejdziesz do nowego okna i możesz przejść do okna „Dodaj i usuń programy”.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Haali Media Splitter, 1.13.138.14 dla Windows
Wymagania:
  • Windows Vista
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Mike Matsnev

http://haali.su/

Haali Media Splitter dla PC

1.13.138.14

Mike Matsnev

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.13.138.14 Haali Media Splitter. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama