Reklama

PDF Compressor dla Windows

2021

Abelssoft(Wersja testowa)

Ocena użytkownika6

Reklama

Kompresor PDF firmy Abelssoft jest użytecznym narzędziem, które pozwala kompresować pliki Portable Document Format do niestandardowego rozmiaru, indywidualnie lub grupowo, zmniejszając w ten sposób ilość miejsca zajmowanego przez komputer.

Pliki PDF mają wiele zalet, jednak zajmują nadmiernie dużo miejsca, ponieważ ich rozmiar może być czasem znaczny. W związku z tym mogą zajmować dużo miejsca na dysku i zabierać czas na przesłanie do drukarki w celu wykonania kopii papierowej.

Tutaj zaczyna się kompresor. Kompresor PDF jest w stanie zmniejszyć wymiary pliku, a tym samym zaoszczędzić miejsce na dysku. PDF Compressor to kompaktowa i przyjazna dla użytkownika aplikacja, która może przetwarzać pliki pojedynczo lub wsadowo, za pomocą kilku kliknięć.

Reklama

Kluczowe funkcje obejmują:

  • Lekki
  • Intuicyjny interfejs.
  • Obsługuje kompresję wsadową.

Kompresor PDF jest wyposażony w intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs, dzięki czemu jest odpowiedni zarówno dla doświadczonych, jak i niedoświadczonych użytkowników. Główny interfejs składa się ze średniej wielkości, nieregulowanego okna, które pokazuje prosty przycisk, dopóki nie dodasz do niego plików. Można to zrobić przez przeciągnięcie i upuszczenie lub za pomocą interfejsu eksploratora. Jeśli zdecydujesz się dodać więcej niż jeden plik, zostanie wyświetlony podgląd w osobnych zakładkach.

Następnie zostanie wyświetlony suwak, w którym możesz określić poziom jakości plików. Jest to prosty sposób na zmniejszenie lub zwiększenie wartości procentowej, którą chcesz zmienić w dokumencie. Jak tylko wprowadzisz zmiany w konfiguracji, po prostu naciskasz Kompresuj. Zostanie wyświetlony monit o wybranie folderu docelowego dla plików, a aplikacja skompresuje pliki zgodnie z żądaniem.

Ogólnie rzecz biorąc, PDF Compressor to lekki, usprawniony reduktor rozmiarów plików PDF. IT jest łatwy w użyciu, z prostym, prostym interfejsem, z którego mogą korzystać użytkownicy o różnym poziomie wiedzy. Chcielibyśmy zobaczyć jeszcze kilka opcji konfiguracji i być może możliwość przeglądania zmian na pełnym ekranie, ale jeśli chodzi o podstawową kompresję, PDF Compressor jest dobrym wyborem.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
PDF Compressor, 2021 dla Windows
Wymagania:
  • Windows Vista
Język:
English
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, January 25th 2019
Autor
Abelssoft

www.abelssoft.com

SHA-1:
a24b588fe366c23cc7a2f2bf926addc45d9dd8b5

PDF Compressor dla PC

2021

Abelssoft(Wersja testowa)

Ocena użytkownika6

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2021 PDF Compressor. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama