Reklama

DriverEasy dla Windows

5.7.0.39448

Easeware Technology(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Reklama

Darmowe narzędzie do aktualizacji sterowników

Driver Easy to oprogramowanie stworzone w celu aktualizacji sterowników na komputerze z systemem Windows. Aby zabezpieczyć komputer, utworzy kopię zapasową plików w folderze i utworzy punkt przywracania, do którego użytkownik może zwrócić komputer na wypadek, gdyby coś poszło nie tak podczas instalacji. Zapewnia także kompleksowy raport na temat informacji o systemie na twoim komputerze.

Co to jest Driver Easy?

Driver Easy umożliwia łatwe zarządzanie sterownikami na komputerach. Zostanie przeskanowany komputer, aby znaleźć te, które wymagają aktualizacji, i dostarczy narzędzia potrzebne do ich naprawy.

Według Easeware Technologies , firmy, która go opracowała, utrzymuje ogromny magazyn ponad trzech milionów sterowników urządzeń. Dzięki temu może nawet przeskanować komputer w trybie offline, aby sprawdzić, które sterowniki są nieaktualne z jego obszernego katalogu.

Reklama

Ogólnie rzecz biorąc, ma niewielką obecność na dysku; może jednak zająć trochę czasu uruchamiania, jeśli Driver easy zostanie pozostawiony do uruchomienia przy każdym uruchomieniu komputera. Nie jest znany jako najlepszy na rynku, ale na pewno jest obecny.

Interfejs użytkownika i funkcje

Jedną z pierwszych rzeczy, na którą należy zwrócić uwagę, jest stary styl. Pomimo imponujących efektów wizualnych, dość łatwo jest znaleźć wszystko, czego potrzebujesz w Driver Easy. Aplikacja składa się z jednego panelu, który wyświetla wszystkie dostępne opcje. Zgodnie z uproszczoną wizją wszystko, czego potrzebujesz, dotyczy usuwania i aktualizacji sterowników .

Istnieje kilka przydatnych przedmiotów oprócz głównego celu, takich jak informacje o sprzęcie . Ta karta wyświetla wszystkie statystyki komputera, w tym przegląd wszystkich szczegółów systemu, odczyt procesora i dane płyty głównej.

Interfejs użytkownika ma kilka irytujących nawyków. Na przykład za każdym razem, gdy ponownie uruchomisz komputer, musisz przyznać mu uprawnienia administratora, aby uzyskać dostęp do danych komputera. Innym problemem jest to, że po zminimalizowaniu aplikacji czasami wraca ona do strony głównej.

Jak mogę korzystać ze sterownika Łatwy?

Teraz, skupiając się na głównym celu, DE jest prosty w użyciu podczas skanowania w poszukiwaniu sterowników . Skanuje również w ciągu kilku minut i jest przyjazny procesorowi . Sprawdza także wszystkie urządzenia podłączone do komputera. Gdy je odkryje, umieści je dla ciebie wygodnie, pokazując te nieaktualne.

Gdy to zrobisz, możesz sprawdzić, które sterowniki są wyświetlane wraz z numerem wersji. Po pobraniu Driver Easy Pro możesz automatycznie zaktualizować wszystkie sterowniki. Bez tego będziesz musiał zainstalować je ręcznie.

Czy Driver Easy jest bezpieczny?

Wersja Pro może tworzyć kopie zapasowe sterowników, które odinstalowuje. Tworzy również punkt przywracania systemu w przypadku wystąpienia problemu wynikającego ze zmiany.

Niestety, sterowniki niekoniecznie są wydane przez producenta oryginalnego sprzętu (OEM). Oznacza to, że pliki nie zawsze pochodzą z oficjalnego źródła. Ten brak może być niebezpieczny, ponieważ sterowniki innych firm mogą siać spustoszenie w systemie komputerowym.

Może to powodować dalsze problemy, ponieważ mają oni wsparcie klienta tylko przez e-mail dla profesjonalnych użytkowników. Dla nieopłaconych użytkowników stworzyli FAQ. Jest niewystarczający w porównaniu do bezpieczeństwa napraw innych firm, takich jak Driver Booster firmy Iobit .

Pro kontra bezpłatny

Trudno nie mówić o przepaści różnic między dwiema wersjami. Wersja premium może nie być warta rozważenia. Ma ograniczoną funkcjonalność poza pomaganiem twoim dyskom.

Darmowa wersja nie ma żadnych mechanizmów bezpieczeństwa, które ma Pro. Poza tym dość trudno jest zainstalować sterownik na komputerze , co nie spełnia celu aplikacji. Przeszukanie instrukcji byłoby rozsądne, jeśli zdecydujesz się trzymać niepłatnej subskrypcji.

Darmowa wersja nie zapewni Ci największej użyteczności. Edycja limitowana często daje złudzenie, że można podejmować działania, takie jak przywracanie sterowników . Pamiętaj, że darmowa wersja nie może tego zrobić, więc ostrzegaj.

Alternatywy

Pierwszym konkursem jest Driver Booster od Iobit. To oprogramowanie ma bardziej nowoczesny, elegancki wygląd. Na początku może być nieco trudniej zrozumieć, ale jest prawie tak samo łatwy. Darmowa edycja ma prawie takie samo narzędzie jak płatna wersja Driver Easy.

Jednym z problemów jest to, że zajmuje dużo miejsca na procesor podczas wyszukiwania w porównaniu z niewielkimi wymaganiami Easy na twoim komputerze. Jednak Booster znajduje więcej plików do aktualizacji, a także zapewnia punkt przywracania w bezpłatnej edycji.

Nasze ostateczne porównanie dotyczy OEM. Oba te programy mają rozbudowane bazy danych; Niestety, żadne z nich nie zagwarantuje, że oryginalne produkty wytwarzają. Żadne z nich nie działa z niczym innym niż Windows. Ponadto Iobit udostępnia wiele innych aplikacji, które mogą współpracować z Driver Booster w celu przyspieszenia twojego komputera.

Driver Talent jest szczególnie dobry w pobieraniu offline w porównaniu do innych opcji. Możesz naprawić uszkodzone sterowniki bez żadnego połączenia. W przeciwnym razie pobieranie plików to kolejny wybór, który może pozwolić na dyskretne działanie oprogramowania. Wymaga najniższego zarządzania. Inni konkurenci, tacy jak Slimdriver , nie mają wiele do zaoferowania, co różni się od Driver Easy.

Szybki, ale niepewny

Driver Easy to solidny program, jeśli chcesz wydać pieniądze na zakup oprogramowania premium. Jednak nie jest najtańszy ani najlepszy na rynku w porównaniu do innych. Chociaż jest to jeden z najlepszych dzięki swoim silnym funkcjom bezpieczeństwa w pro download, darmowa wersja nie zapewnia tego aspektu.

Najnowsze edycje mogą obsługiwać system Windows 10 i zawiera nową politykę prywatności .

Reklama

Techniczne

Tytuł:
DriverEasy, 5.7.0.39448 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8.1,
  • Windows 10,
  • Windows 8,
  • Windows 7
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • German,
  • Spanish
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, September 4th 2018
Autor
Easeware Technology

https://www.drivereasy.com

SHA-1:
86d6fe5815065156ffa4549b7b0cea84035e08b5

DriverEasy dla PC

5.7.0.39448

Easeware Technology(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 5.7.0.39448 DriverEasy. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama