Reklama

Python dla Windows

3.10.0

Python(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

Python to dynamiczny zorientowany obiektowo język programowania, którego można używać do różnego rodzaju tworzenia oprogramowania. Oferuje silne wsparcie dla integracji z innymi językami i narzędziami, jest wyposażony w obszerne standardowe biblioteki i można się go nauczyć w ciągu kilku dni. Wielu programistów Python zgłasza znaczny wzrost produktywności i uważa, że język zachęca do tworzenia kodu o wyższej jakości i łatwiejszej do utrzymania.

Python działa na systemach Windows, Linux / Unix, Mac OS X, OS / 2, Amiga, Palm Handhelds i telefonach Nokia. Python został również przeniesiony na maszyny wirtualne Java i .NET.

Python jest rozpowszechniany na podstawie licencji Open Source zatwierdzonej przez OSI, dzięki czemu jest darmowy nawet w przypadku produktów komercyjnych.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Python, 3.10.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows XP,
  • Windows 8.1,
  • Windows 8,
  • Windows Vista,
  • Windows 10,
  • Windows 7
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, March 26th 2019
Autor
Python

https://www.python.org

SHA-1:
3ee4e92a8ef94c70fb56859503fdc805d217d689

Python dla PC

3.10.0

Python(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.10.0 Python. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama