Reklama

QuickNet dla Windows

1.0.0

Quicknetweb(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Krótkie wprowadzenie do QuickNet

QuickNet to rozwiązanie typu open source do administrowania siecią w małych sieciach, będące skrzyżowaniem koncepcji Java i architektury sieciowej. QuickNet to bezpłatne i otwarte rozwiązanie dla wszystkich operacji sieciowych z łatwym i szybkim dostarczaniem aplikacji do dowolnego systemu operacyjnego. Podstawowa infrastruktura składa się z technologii TCP/IP, HTTP, SMTP i VPN. Zapewnia również bramę do wysyłania żądań do aplikacji przez Internet.

Ten program ma wersję demonstracyjną online, która pozwala zobaczyć działanie tego systemu z konsoli wiersza poleceń. W tym oprogramowaniu możesz uruchomić własny serwer komputerowy i skonfigurować go, postępując zgodnie z prostymi instrukcjami graficznymi. Ten program ma wysoką wydajność dla małych aplikacji sieciowych, a najlepsze jest to, że jest darmowy. QuickNet jest dostępny w dwóch różnych wersjach, jeden dla systemu operacyjnego Windows, a drugi dla systemu operacyjnego Linux. Istnieje również wersja komercyjna, która jest dostępna w wersji komercyjnej i jest również dostępna na rynku. QuickNet działa dobrze z Windows 2021, Windows XP lub Windows Vista i można go skonfigurować do pracy w dowolnym systemie operacyjnym obsługującym warstwę WinINet.

Jeśli chcesz zainstalować QuickNet, musisz w tym celu otworzyć powłokę w Eksploratorze Windows lub skrót na pulpicie. Z powłoki lub skrótu możesz wybrać okno dialogowe Zapisz jako i wybrać opcję QuickNet. W menu QuickNet wybierz opcję Zainstaluj/Odinstaluj i wybierz aplikację QuickNet, jeśli używasz systemu operacyjnego Windows Server. Na koniec możesz przetestować swoją aplikację, uruchamiając ją z menu QuickNet i zobaczyć swoją aplikację działającą zarówno w eksploratorze Windows, jak i w inspektorze sieci na komputerze z systemem Linux.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
QuickNet, 1.0.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows Vista
Język:
Angielski
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Quicknetweb

http://www.quicknetweb.com

SHA-1:
aa13fb3c5cac3f0375659bd3b94dedc3f181022e
Filename:
QuickNet.exe

QuickNet dla PC

1.0.0

Quicknetweb(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.0.0 QuickNet. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama