Reklama

Rekordbox dla Windows

6.8.2

Pioneer(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Jak tworzyć i ładować własne odtwarzacze muzyczne Rekordbox na komputerze?

Jeśli słyszałeś o starym, ale świetnie wyglądającym pianinie Traktor, prawdopodobnie słyszałeś również o doskonałej linii Rekordbox. Traktor jest nadal jednym z najlepszych programów i bardzo popularnym wyborem dla poważnych muzyków. Może być używany do wszystkich stylów muzycznych i przez profesjonalnych DJ-ów, a także weekendowych wojowników, którzy chcą po prostu pograć razem z przyjaciółmi i pobawić się. Jeśli jednak jesteś nowy w muzyce elektronicznej, Traktor może nie być dla Ciebie odpowiedni – istnieje wiele innych dobrych programów, które mogą odpowiadać Twoim potrzebom. Jednak dobrą wiadomością jest to, że twórcy oprogramowania Rekordbox, Korg i Pioneer, połączyli siły, aby stworzyć program, który zdecydowanie warto rozważyć, jeśli masz w domu laptop lub komputer, którego chciałbyś używać do celów muzycznych .

Nowy Rekordbox od Korg i Pioneer jest w zasadzie taki sam jak starsza wersja, ale z dodatkowymi funkcjami, które pozwalają mu lepiej konkurować z konkurentami. Ta nowa wersja umożliwia strumieniowe przesyłanie wszystkich ulubionych utworów bezpośrednio z dowolnego z siedmiu głównych serwisów streamingowych, w tym Apple iTunes, Google Play, Yahoo! Muzyka, Rapsodia i wiele innych. Integruje się również z oprogramowaniem Traktor LE, więc po uruchomieniu programu będziesz mógł zobaczyć, które klawisze są aktualnie naciśnięte, dzięki czemu nie naciśniesz przypadkowo innych klawiszy niż zamierzałeś.

A ponieważ jest kompatybilny ze wszystkimi głównymi systemami operacyjnymi DJ-ów, możesz także przesyłać swoje utwory do laptopa lub komputera i udostępniać je wszystkim znajomym. Jedyną prawdziwą wadą oprogramowania Rekordbox jest to, że nie obsługuje skanowania w wysokiej rozdzielczości na dysku USB. Jednak nawet to można łatwo rozwiązać, aktualizując oprogramowanie układowe dysku USB, które nie jest zbyt drogie. Najlepszą rzeczą w oprogramowaniu rekordbox jest to, że bardzo łatwo jest uzyskać profesjonalne wyniki bez konieczności wydawania fortuny na zatrudnianie profesjonalnych DJ-ów.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Rekordbox, 6.8.2 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8.1,
  • Windows 10,
  • Windows 8,
  • Windows 7
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Wednesday, March 6th 2024
Autor
Pioneer

http://www.pioneerprodj.com

Dostępne również na innych platformach

Rekordbox dla PC

6.8.2

Pioneer(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 6.8.2 Rekordbox. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama