Reklama

ScanWiz dla Windows

2.20

Softi Software(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Dowiedz się więcej o ScanWiz

Oprogramowanie ScanWiz jest jednym z najlepszych darmowych skanerów PDF dostępnych obecnie na rynku. To potężne, szybkie w użyciu i niezawodne narzędzie, które umożliwia użytkownikom systemu Windows uzyskanie maksymalnej obsługi skanowania, zarówno do formatu PDF, jak i do formatu TIFF. Skanuje wszystkie główne typy plików, takie jak PDF, dokument WORD, HTML, JPEG, BMP, GIF, PNG, TIFF i wiele innych. Wszystkie te formaty można wybrać z menu zgodnie z preferencjami użytkownika. Co więcej, użytkownik ma również możliwość edycji zeskanowanego obrazu lub folderu w razie potrzeby.

Oprogramowanie skanera ScanWiz oferuje ulepszoną wersję przeglądarki PDF, która umożliwia użytkownikowi przeglądanie wszelkiego rodzaju plików PDF utworzonych przez ScanWiz w celu wprowadzenia niezbędnych modyfikacji. Odbywa się to z głównego okna programu ScanWiz, a za zgodą użytkownika może on również dodawać, usuwać, modyfikować i udostępniać zeskanowane pliki innym użytkownikom oprogramowania. Narzędzie do skanowania PDF może być używane we wszystkich systemach operacyjnych, takich jak Windows, Linux, MAC i inne. Mimo że większość narzędzi PDF oferuje te same funkcje, ich interfejsy mogą się od siebie różnić. Dotyczy to w szczególności ScanWiz, który jest wyposażony w prosty i łatwy do zrozumienia interfejs skanera, zaprojektowany specjalnie dla systemu operacyjnego Windows.

Wiele osób uważa obrazy PDF i TIFF za najlepszy format obrazu cyfrowego dla obrazów i innych obrazów. Ponieważ ScanWiz obsługuje te formaty, nie musisz się martwić o zgodność plików z systemem Windows, ponieważ zostanie on zaakceptowany. Dzięki ScanWiz nie musisz zmieniać oryginalnego rozszerzenia pliku obrazów PDF lub TIFF. Dzięki ScanWiz możesz tworzyć wiele kopii obrazów PDF lub TIFF, a następnie używać ich do różnych celów, takich jak drukowanie, faksowanie itp. za pomocą tej samej aplikacji.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
ScanWiz, 2.20 dla Windows
Wymagania:
  • Windows XP,
  • Windows 7,
  • Windows 2000,
  • Windows Vista,
  • Windows 8,
  • Windows 2003
Język:
Angielski
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Softi Software
SHA-1:
b3b23d649033d93b469b9377f39d58a2814ff9d5
Filename:
scanwiz2.20.exe

ScanWiz dla PC

2.20

Softi Software(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.20 ScanWiz. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama