Reklama

Avast Cleanup dla Windows

23.4

Avast Software(Wersja testowa)

Ocena użytkownika5

Avast Cleanup to tuning i czyszczenie nowej generacji na PC. Zawiera fantastyczną gamę funkcji zwiększających prędkość komputera, zwalniających miejsce na dysku i rozwiązujących małe problemy, zanim staną się poważnymi problemami.

Twój komputer nie staje się coraz młodszy, ale Avast Cleanup wykorzystuje opatentowaną przełomową technologię, aby naprawić to, co Cię spowalnia. Avast Cleanup oferuje wszechstronny optymalizator komputera i zestaw narzędzi do regulacji, wraz z całą gamą funkcji do dostrojenia komputera z systemem Windows. Obejmuje rejestr, skróty, narzędzia do czyszczenia dysków i przeglądarki, usuwanie zbędnego oprogramowania, konserwację jednym kliknięciem i wiele innych.

Kluczowe funkcje obejmują:

 • Przyspiesz swój komputer lub laptop z systemem Windows.
 • Do 75% szybsze uruchomienie.
 • Do 90% trwalsza bateria.
 • Konserwacja jednym kliknięciem.
 • Usuwanie bloatware.
 • Czyszczenie przeglądarki.
 • Oczyszczacz dysku.
 • Skrót do czyszczenia.
 • Strojenie deski rozdzielczej i centrum akcji.
 • Oczyszczacz rejestru.
 • Tryb uśpienia.

Reklama

Trzy największe powody spowalniające pracę komputera to elementy startowe, procesy w tle i zaplanowane zadania. Avast Cleanup zajmuje się nimi wszystkimi, aby zoptymalizować wydajność komputera. W trybie uśpienia Avast Cleanup wykrywa obniżenie wydajności i zatrzymuje je, gdy nie są używane, a dzięki niepotrzebnym programom i usuwaniu programów typu bloatware oczyścisz mnóstwo miejsca na komputerze i pomożesz mu działać płynniej i szybciej.

Daj komputerowi właściwe czyszczenie i usuń gigabajty niepotrzebnych plików za pomocą Avast Cleanup. Narzędzie do czyszczenia przeglądarki jest kompatybilne z ponad 25 przeglądarkami, w tym Internet Explorer, Chrome i Firefox, i działa w celu pozbycia się resztek danych i przyspieszenia przeglądarki. Oczyszczacz dysku uruchamia głębokie skanowanie w celu znalezienia i usunięcia resztek instalatora, pamięci podręcznej i tymczasowych plików systemowych, które zajmują cenne miejsce.

Avast Cleanup zawiera także narzędzia zarówno dla nowicjuszy, jak i profesjonalistów, aby rozwiązać problemy z komputerem. Może wyczyścić przeglądarkę i dysk, usuwając resztki plików i pamięci podręcznej, usuwa uszkodzone skróty na komputerze i czyści rejestr w ramach regularnej konserwacji Avast Cleanup.

Ogólnie rzecz biorąc, Avast Cleanup jest w pełni kompleksowym narzędziem do optymalizacji komputera i dostrajania. Zawiera różnorodne narzędzia do dostrojenia i przyspieszenia komputera z systemem Windows, aby działał jak najlepiej. Avast Cleanup oferuje 30-dniowy bezpłatny okres próbny, więc wypróbuj go sam i zoptymalizuj wydajność swojego komputera już dziś.

Wypróbuj Avast Premier Antivirus, aby uzyskać dostęp do szerokiej gamy potężnych narzędzi do optymalizacji wydajności i bezpieczeństwa Avast.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Avast Cleanup, 23.4 dla Windows
Wymagania:
 • Windows 10
Język:
Angielski
Dostępne języki:
 • Angielski,
 • Hiszpański
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, April 19th 2024
Autor
Avast Software

https://www.avast.com/products-policy

Dostępne również na innych platformach

Avast Cleanup dla PC

23.4

Avast Software(Wersja testowa)

Ocena użytkownika5

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 23.4 Avast Cleanup. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama