Reklama

SmartPcFixer dla Windows

5.2

LionSea Software Co., Ltd(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Jak wykonać poprawkę SmartPC?

SmartPc Fixer to wyjątkowe narzędzie programowe przeznaczone do konserwacji komputera i emitowania ostrzeżenia za każdym razem, gdy trzeba przeprowadzić ogólny proces czyszczenia. Bogate w funkcje narzędzie zapakowane w niezwykle atrakcyjny interfejs graficzny. Dzięki eleganckiemu i atrakcyjnemu interfejsowi, SmartPC Fixer oznacza maksymalizację wydajności systemu poprzez czyszczenie rejestru systemu Windows, odzyskiwanie i usuwanie wszelkiego rodzaju błędów oraz naprawę wszelkiego rodzaju innych problemów. Jest również wyposażony w podręcznik samopomocy, który szczegółowo wyjaśnia całą procedurę. SmartPC Fixer można uruchomić jednym kliknięciem myszy lub kliknięciem ikony startowej.

Funkcja skanowania narzędziowego oprogramowania pomaga identyfikować i naprawiać wszelkiego rodzaju błędy na komputerze; identyfikuje również i usuwa wszystkie typy wirusów, które mogą ukrywać się w rejestrze systemu Windows. SmartPc Fixer nie jest podobny do wielu innych narzędzi do naprawy komputera, ponieważ nie próbuje całkowicie naprawić komputera. Zamiast tego działa, aby wyizolować obszary problemowe, w których komputer zaczął zachowywać się dziwnie i bardzo spowalniać. Główny interfejs narzędzia oferuje zaawansowane funkcje, takie jak zarządzanie uruchamianiem, odzyskiwanie systemu i urządzeń, ochrona prywatności oraz łatwe, nienadzorowane aktualizacje systemu. Zaawansowane funkcje narzędzia umożliwiają łatwe ponowne uruchamianie i zamykanie, blokowanie niechcianych komponentów i procesów, kontrolowanie wyskakujących okienek, dostosowywanie dostępu do elementów startowych, kontrolowanie zamrażania komputera i degradacji prędkości, zwiększanie wydajności czasu i wykorzystania pamięci, zwiększyć bezpieczeństwo i usunąć wszelkiego rodzaju złośliwe oprogramowanie, takie jak adware, spyware, trojany, robaki i wirusy. Posiada również pełną bazę danych definicji wirusów, która pozwala wykrywać nowe zagrożenia i przeprowadzać pełne usunięcie wirusa z systemu.

Możesz pobrać SmartPcFixer bezpośrednio z Internetu w bardzo rozsądnej cenie. Jego cena jest rozsądna, więc będziesz mógł również uzyskać wiele innych bezpłatnych programów narzędziowych do czyszczenia rejestru. SmartPc Fixer będzie działał doskonale w systemach Windows 2000, Windows NT, Windows XP i Windows Vista. Ten program do czyszczenia rejestru nie uszkadza systemu i nie instaluje żadnych dodatkowych programów ani wtyczek na serwerze Windows lub w sieci. SmartPc Fixer jest przeznaczony wyłącznie do użytku na komputerach stacjonarnych, ale możliwe jest jego uruchomienie w systemie Windows Server 2008, jeśli zainstalujesz dołączoną wtyczkę kliencką.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
SmartPcFixer, 5.2 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 7
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
LionSea Software Co., Ltd

http://www.smartpcfixer.com/

SHA-1:
fab7d18f71a0b78204112fc0279165e162c37a8b
Filename:
setup-1-.exe

SmartPcFixer dla PC

5.2

LionSea Software Co., Ltd(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 5.2 SmartPcFixer. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama