Reklama

TeamSpeak Client 64-bit dla Windows

3.5.5

TeamSpeak Systems, Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Reklama

Darmowe narzędzie do czatu i komunikacji

TeamSpeak to oprogramowanie, które pozwala użytkownikom rozmawiać na kanale czatu z innymi użytkownikami . Jest to alternatywa dla tradycyjnego połączenia głosowego przez Internet.

Co to jest TeamSpeak?

Użytkownicy, którzy szukają potężnego, elastycznego i skalowalnego narzędzia, które pozwala im rozmawiać przez kanał czatu, mają możliwość pobrania 64-bitowego oprogramowania TeamSpeak , czyli oprogramowania działającego w taki sam sposób jak tradycyjne połączenie lub połączenie konferencyjne .

Głównymi użytkownikami tego oprogramowania do czatowania VoIPsieciowi gracze. Wynika to z faktu, że często używają różnych programów do komunikowania się w drużynach lub w wersjach dla wielu graczy podczas gry . Możliwość mówienia na żywo podczas sesji gier wideo daje graczom większą przewagę w zawodach i sprawia, że doświadczenie jest przyjemniejsze.

Reklama

Specyfikacja techniczna

Aby pobrać TeamSpeak 64-bit, musisz mieć zainstalowany program kliencki . Oficjalna strona internetowa umożliwia bezpłatne utworzenie własnego serwera. Limit ten wynosi 32 jednocześnie aktywnych użytkowników .

Istnieją plany, które pozwolą na jednoczesne połączenie do 512 aktywnych użytkowników po zapłaceniu określonej licencji . Połączenia domowe na ogół nie mogą zapewnić wymaganej przepustowości . Dlatego zapewnia również możliwość wynajęcia odpowiednich serwerów o większej przepustowości, aby móc hostować ponad 32 aktywnych użytkowników.

Dlatego niektóre firmy oferują systemy połączeń 24/7 o wysokim bezpieczeństwie, obronę przed DDoS i wsparcie techniczne specjalizujące się w tym oprogramowaniu. Serwer TeamSpeak Client działa obecnie w systemach Windows, Linux i Mac OS . Użyty port UDP to 9987.

Doskonała jakość głosu

Usługa oferuje niezrównaną przejrzystość , bez żadnych problemów z opóźnieniami. Ma również wbudowane funkcje automatycznej regulacji głośności , eliminacji echa i redukcji szumów tła.

Ten program został stworzony specjalnie do komunikacji w grach sieciowych. Konieczne było zatem wzięcie pod uwagę tego typu użytkowników, ponieważ są oni bardzo wrażliwi na problemy, takie jak przepustowość, opóźnienia i obciążenie procesora . Używanie TeamSpeak 64-bit oznacza, że możesz uniknąć wszystkich takich potencjalnych trudności i uzyskać transmisję głosu najwyższej jakości .

Środki bezpieczeństwa

TeamSpeak Client jest otwartą platformą do komunikacji, ale oferuje również możliwość dostosowania ustawień . Użytkownicy mogą kontrolować, kto może uzyskać do niego dostęp i do których pokoi czatu można lub nie można uzyskać dostępu przez cały czas. Dlatego podczas pobierania TeamSpeak 64-bit dołączono nowy system rejestracji na serwerze , który nie używa hasła ani loginu.

Maksymalna prywatność

Ochrona prywatności użytkowników jest jednym z głównych powodów instalowania TeamSpeak 64-bit. Dlatego nie wymaga rejestracji i dlaczego platforma nie ma dostępu do danych klientów , czy to z rozmów tekstowych, czy głosowych. Dzięki zaawansowanym opcjom prywatności klient może przejąć kontrolę dzięki hierarchicznemu systemowi uprawnień. Jest także liderem na rynku.

Możliwość przesyłania plików

64-bitowy TeamSpeak oferuje opcję przesyłania plików i danych między uczestnikami połączenia konferencyjnego. Oprogramowanie pozwala również zapisywać je na serwerze. Jest to program, który ma również system, który może współpracować ze wszystkimi typami zapór ogniowych .

Wtyczki, dodatki - skórki i inne narzędzia

64-bitowy TeamSpeak oferuje różne narzędzia, które pozwalają każdemu użytkownikowi dostosować go do własnych upodobań i potrzeb. Funkcjonalność programu można rozszerzyć i zindywidualizować dzięki wtyczkom .

Nakładki

Jeśli użytkownik, który zdecydował się na 64-bitowy TeamSpeak, korzysta z aplikacji lub gry zajmującej cały ekran, ma możliwość nałożenia nakładki . Jest to półprzezroczyste okno, które pokazuje najważniejsze informacje . Na przykład szczegóły osoby, która mówi w tej chwili.

Wieloplatformowy

Oprogramowanie jest dostępne dla prawie wszystkich platform. Ponadto wszystkie wersje zostały opracowane jednocześnie i są ze sobą kompatybilne .

Dostępne na urządzenia mobilne

Teamspeak ma specjalną aplikację na iOS na iPhone'a, iPada i iPoda . Oznacza to, że można go używać przez UMTS i WLAN . Jego system wielozadaniowości pozwala wykonywać kilka czynności jednocześnie na urządzeniu. Na przykład możesz prowadzić połączenie konferencyjne, grać w gry, wysyłać e-maile lub surfować po Internecie. Istnieje prawie identyczna funkcja dostępna dla Androida . Jakość transmisji głosu pozostaje doskonała.

Wymagania systemowe

Aby pobrać 64-bitowy TeamSpeak i połączyć się z nim, potrzebujesz systemu z pewnymi funkcjami. Są to minimalne wymagania.

 • Wersje Windows 2000, 2003, XP 2008, Vista, 7 i 8
 • Istnieją również wersje dla Mac OS X, FreeBSD, Linux i Android , chociaż ta ostatnia jest płatna.
 • AMD Athlon XP, Intel Pentium III lub inny wysokowydajny procesor. Zalecane minimum to 800 MHz.
 • 128 MB pamięci RAM. Zalecane jest minimum 512 MB
 • 50 MB wolnego miejsca na dysku
 • DirectX 8.1.
 • połączenie internetowe
 • Mikrofon i głośniki

Dlaczego warto wybrać TeamSpeak?

Dlaczego warto korzystać z 64-bitowego TeamSpeak zamiast innych metod komunikacji w grach online? Teamspeak nie ustanawia połączenia konferencyjnego, podobnie jak inne systemy, ale zapewnia użytkownikom stały punkt spotkań, do którego mogą oni wchodzić i wychodzić w dowolnym momencie. Można go zainstalować bezpłatnie na własnym serwerze lub na serwerze dostarczonym przez TeamSpeak lub innych dostawców. Cena zaczyna się od jednego euro miesięcznie.

Bez wątpienia jest to najbardziej zaawansowane rozwiązanie ze wszystkich, z niezrównanym poziomem prywatności, bezpieczeństwa i uprawnień, a także bardzo przestrzennym dźwiękiem przestrzennym 3D ; znacznie lepszy od innych produktów na rynku.

Zużywa mniej zasobów niż inne oprogramowanie VoIP. Wyróżnia się także minimalnym opóźnieniem, co jest bardzo ważne w większości gier akcji i strategicznych. W rzeczywistości 64-bitowy Teamspeak jest preferowaną opcją dla doświadczonych graczy i profesjonalistów z branży . Możesz pobrać TeamSpeak z oficjalnej strony TeamSpeak lub z naszego bezpośredniego łącza pobierania.

Na rynku multimediów istnieje wiele programów, które mogą wydawać się takie same, ale niewiele spełnia te same funkcje co TeamSpeak.

Alternatywnie możemy znaleźć Mumble lub Skype , które są bardzo podobnym i łatwym w użyciu oprogramowaniem, takim jak TeamSpeak.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
TeamSpeak Client 64-bit, 3.5.5 dla Windows
Wymagania:
 • Windows 8.1,
 • Windows 10,
 • Windows 7,
 • Windows 8
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Russian,
 • Turkish,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Thursday, June 20th 2019
Autor
TeamSpeak Systems, Inc.

https://www.teamspeak.com/

TeamSpeak Client 64-bit dla PC

3.5.5

TeamSpeak Systems, Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.5.5 TeamSpeak Client 64-bit. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama