Reklama

Amazon Chime

4.0.7762

Amazon.com, Inc.(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Usługa komunikacji dla firm

Gigant technologiczny Amazon zainwestował w usługi komunikacyjne z Amazon Chime. Jest to aplikacja do wideokonferencji, która umożliwia członkom małych firm i korporacji komunikowanie się ze współpracownikami wewnątrz i na zewnątrz organizacji. Jest to narzędzie wieloplatformowe i działa na systemie Windows 10, a także na systemach macOS, iOS i Android. Wszyscy członkowie Twojej organizacji mogą dołączyć do połączenia Amazon Chime w dowolnym miejscu i czasie.

Funkcje

Amazon Chime oferuje kompleksowy zestaw funkcji, które dzielą się na trzy podstawowe kategorie: uczestniczenie w spotkaniach, czat oraz bezpieczeństwo i administracja. Funkcje dedykowane do spotkań obejmują automatyczny protokół głosowy przez Internet. Dzięki temu Amazon Chime może rozpocząć połączenie bez ręcznego uruchamiania. Możesz zaprosić do 15 osób na rozmowę, nawet gdy rozmowa jest w toku. Możesz to zrobić ręcznie, korzystając z karty Zaproś lub możesz użyć do tego Alexa for Business.

Reklama

Funkcje czatu pozwalają komunikować się ze współpracownikami i klientami jeden na jednego lub jako zespół. Podobnie jak w przypadku innych programów telekomunikacyjnych, zarówno czaty indywidualne, jak i grupowe umożliwiają wysyłanie załączników, dostosowywanie kontroli powiadomień i publikowanie przychodzących haków internetowych. Chime oferuje godną uwagi funkcję współpracy o nazwie Chat Room. Podczas gdy czaty grupowe mogą mieć tylko 50 użytkowników, pokoje czatu nie mają limitu. Możesz tworzyć pokoje czatu, aby gromadzić zespoły podczas eskalacji lub na bieżąco omawiać tematy ze współpracownikami.

Dzięki dużej ilości informacji niejawnych i udostępnianiu ważnych plików Amazon wyposażył Chime w Advanced Encryption Standard w 256-bitowe klucze. Inaczej znany jako AES-256, jest to branżowy standard bezpieczeństwa, który szyfruje wszystkie pliki i teksty udostępniane na platformie. Możesz także monitorować dziennik aktywności swojego konta za pomocą Amazon Web Services CloudTrial.

Kompletny program spotkań online

Amazon Chime oferuje obszerną listę funkcji, za pomocą których możesz łączyć się ze współpracownikami i klientami. Jego funkcje czatu i system bezpieczeństwa zapewniają, że wiadomość każdego użytkownika jest dostarczana z powodzeniem. Funkcje połączeń audio i wideo zapewniają kontrolę nad spotkaniem; liczba dzwoniących jest ograniczona do 15. Może to utknąć w martwym punkcie korporacji, które chcą organizować spotkania wyrównawcze, boiska i inne połączenia konferencyjne z dużymi grupami użytkowników. Ogólnie rzecz biorąc, Chime może pomóc w utrzymaniu operacji biznesowych ze zdalnej lokalizacji.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Amazon Chime, 4.0.7762 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 7,
  • Windows 10,
  • Windows 8,
  • Windows 8.1
Język:
English
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Tuesday, March 3rd 2020
Autor
Amazon.com, Inc.

http://www.amazon.com/

SHA-1:
f418377bad6665f320dcbe07e4f43290adc8a4f4

Amazon Chime

4.0.7762

Amazon.com, Inc.(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 4.0.7762 Amazon Chime. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama