Reklama

Thunder dla Windows

Thunder

Cryptics inc.(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Błyskawica - Tajna Broń Boga!

Błyskawica to głośny dźwięk generowany przez uderzenie gdzieś pioruna. W zależności od odległości od miejsca, w którym uderza piorun, i charakteru tej burzy, może ona wahać się od niskiego, średniego dudnienia do niezwykle głośnego trzasku. Piorun powoduje szybkie kurczenie się powietrza przed tor uderzenia pioruna, w wyniku czego otaczające powietrze ulega rozprężeniu. Rozszerzające się powietrze napiera na pobliskie obiekty, powodując tarcie i niewielką wyporność.

Błyskawica występuje w wielu różnych formach i w różnym czasie. Ważne jest, aby rozpoznać, kiedy pojawia się piorun, aby uzyskać odpowiednią ochronę przed uderzeniami piorunów. Najczęstsze rodzaje błyskawic to grzmoty i błyskawice. Gdy grzmot jest blisko ziemi, błyskawice, a czasami iskry mogą również pojawić się i spowodować błyskawice w chmurze. Burza z piorunami występuje, gdy chmura grzmi, a na określonym obszarze pojawia się piorun.

Błyskawica wytwarza intensywne ciepło i dużą siłę wiatru. Tworzy to silne wiatry, które są dobrym przewodnikiem elektryczności. W przypadkach, gdy grzmot jest bardzo głośny i blisko, szczątki w chmurze mogą wytworzyć falę uderzeniową, która może rozbić okulary na twoich oczach lub zranić dłonie i palce. Zwracając szczególną uwagę na grzmoty i błyskawice, możesz zmniejszyć szkody i chronić się.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Thunder, Thunder dla Windows
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Cryptics inc.

http://www.cryptics.org/

SHA-1:
a97aba615adf4aad9067d846de412898285d7890
Filename:
Thunder.zip

Thunder dla PC

Thunder

Cryptics inc.(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Thunder Thunder. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama