Reklama

MakeTorrent dla Windows

2.1

Bharti Airtel Ltd(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Jak tworzyć torrenty — krótki przewodnik

Make Torrent to nowe narzędzie, które zostało stworzone przez dwóch facetów, którzy są samozwańczymi „guru internetu”. Podjęli poważne zobowiązanie, aby to narzędzie było łatwe w użyciu dla wszystkich. Idea tego produktu jest prosta i moim zdaniem jest o wiele lepsza niż poprawianie. W przypadku torrenta pobierasz jeden plik, a następnie musisz przeszukać wiele z nich, aby znaleźć ten, który chcesz. To marnowanie czasu i zwykle jest nielegalne.

Kiedy znalazłem Maketorrent, jedyne, co musiałem zrobić, to wyszukać jego stronę internetową. Kiedy go zlokalizowałem, od razu zauważyłem, że po otwarciu programu nie było żadnych wyskakujących okienek. W przeciwieństwie do większości wyskakujących okienek, ten nie prosił mnie o pobranie żadnego oprogramowania i poprosił mnie, abym po prostu kliknął ikonę „Menedżer pobierania” i pozwolił programowi wykonać torrentowanie za mnie. Byłem pod wrażeniem prostoty i wydajności programu Make Torrent.

Po zakończeniu pobierania byłem pod wrażeniem szybkości pobierania. W około 5 minut udało mi się pobrać całą muzykę, którą chciałem. Teraz, jeśli chcę torrentować muzykę, wszystko, co muszę zrobić, to odwiedzić stronę, która oferuje maketorrent. Dzięki tej łatwej aplikacji mogę siedzieć w domu, uzyskiwać dostęp do ulubionych stron internetowych i nigdy nie martwić się, że przegapię ani jeden utwór. Jestem pod wrażeniem tej nowej usługi i na pewno spróbuję. Jeśli jesteś zainteresowany pobraniem dużej liczby plików torrent, sugeruję wypróbowanie maketorrent!

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
MakeTorrent, 2.1 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 95,
  • Windows 2000,
  • Windows 98 SE,
  • Windows ME,
  • Windows NT,
  • Windows XP,
  • Windows 98
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Bharti Airtel Ltd

https://www.airtel.co.ug/internetservice/airtelapp

SHA-1:
7107e464185865ec2cb010bb14104daaad40bc59
Filename:
maketorrent-2.1.exe

MakeTorrent dla PC

2.1

Bharti Airtel Ltd(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.1 MakeTorrent. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama