Reklama

trc2sor dla Windows

1.2.0

trc2sor(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Czy TRC2Sorce to wygodny sposób pracy?

TRC2SOR to łatwy w użyciu program oparty na systemie Windows dla techników światłowodowych. Konwertuje pliki śledzenia OTDR do plików (.trc), dzięki czemu powstałe dokumenty mogą być łatwo przetwarzane przez inne programy. Zachęcamy do korzystania z niego w codziennej pracy. Aby to zrobić, wystarczy kupić licencję.

TRC2SOR to wysokiej jakości konwerter wideo oparty na systemie Windows, który może konwertować pliki śledzenia ODT z prawie każdego systemu do pliku TRC, znanego również jako Tracer, w celu dalszego przetwarzania. Posiada przyjazny dla użytkownika interfejs i ma możliwość wykrywania i rozwiązywania problematycznych śladów. Ponadto ma wbudowaną funkcję cofania i ma możliwość łatania niektórych obszarów, które powodują problemy.

TRC2SOR to narzędzie do rozwiązywania problemów ze światłowodami, które jest bardzo łatwe w obsłudze i zrozumieniu. Program został zaprojektowany tak, aby był bardzo łatwy w użyciu i został zaprojektowany z uwzględnieniem procedur pracy eksperta komputerowego, który wie wszystko o śledzeniu. Praca z nim jest bardzo wygodna i nie musisz martwić się o żadne skomplikowane procedury czy problemy; oprogramowanie trc2sor z łatwością przez to działa. Fakt, że program jest programem typu open source, sprawia, że jest dostępny bezpłatnie dla wszystkich, którzy chcą z niego korzystać. Innymi słowy, wygodnie się z nim pracuje.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
trc2sor, 1.2.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8,
  • Windows NT,
  • Windows 2000,
  • Windows 7,
  • Windows Vista,
  • Windows XP,
  • Windows 10
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
trc2sor

https://sites.google.com/view/trc2sor/home

SHA-1:
0db1f00649fd58d8679c7a31465b83d1d3ec9c93
Filename:
trc2sor_pad.xml

trc2sor dla PC

1.2.0

trc2sor(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.2.0 trc2sor. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama