Reklama

Ultimate Windows Tweaker

4.8

The Windows Club(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Reklama

Ultimate Windows Tweaker to bezpłatne narzędzie do dostosowywania systemu Windows, które zapewnia dostęp do przydatnych poprawek systemowych, nie tylko tych zaprojektowanych wyłącznie z myślą o estetyce.

Ponieważ aplikacja jest dołączona do pliku zip, po prostu wypakuj jej zawartość; nie wymaga instalacji. Jest to bardzo przydatne, jeśli chcesz dodać go do swojej kolekcji przenośnych narzędzi USB.

Ultimate Windows Tweaker jest podzielony na siedem sekcji, w tym dostosowywanie, konta użytkowników, wydajność, bezpieczeństwo i prywatność, Internet Explorer, menu kontekstowe i dodatkowe poprawki. Każdy z tych nagłówków jest następnie dzielony na jasno zdefiniowane zakładki. Aby rozpocząć ulepszanie systemu, wybierz jeden z nich i zacznij eksperymentować. Pamiętaj, aby upewnić się, że kliknąłeś Utwórz punkt kontrolny przed rozpoczęciem, aby mieć punkt przywracania systemu, do którego można przywrócić w razie potrzeby.

Reklama

Ultimate Windows Tweaker ma kilka naprawdę dobrych opcji, takich jak możliwość dodawania przydatnych skrótów do menu po kliknięciu prawym przyciskiem myszy, dostosowywania ukrytych części systemu Windows i dostrojenia systemu w celu uzyskania lepszej wydajności. Ogólnie, jako bezpłatne narzędzie do ulepszania systemu, Ultimate Windows Tweaker naprawdę wyróżnia się z tłumu.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Ultimate Windows Tweaker, 4.8 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 10
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Wednesday, November 14th 2018
Autor
The Windows Club

http://www.thewindowsclub.com

Ultimate Windows Tweaker

4.8

The Windows Club(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 4.8 Ultimate Windows Tweaker. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama