Reklama

FAT32 Format dla Windows

1.07

Ridgecrop Consultants Ltd.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Oprogramowanie konfiguracyjne FAT32

Format FAT32 umożliwia konfigurowanie dużych zewnętrznych plików danych (>32 GB), których zazwyczaj nie można przetworzyć w systemie FAT32. Jest to darmowa aplikacja, która umożliwia konfigurowanie wielu typów dysków zewnętrznych i magazynów wymiennych. Patrzysz na przenośne dyski twarde, karty SD i dyski USB. Wszystko, co jest większe niż 32 GB, jest dobre.

Rozbudowane formatowanie

Istnieje kilka opcji formatowania, które pozwalają kontrolować, w jaki sposób mają wyglądać Twoje pliki. Możesz wykonać szybkie formatowanie plików, które nie wymagają specjalnej analizy. W przypadku plików, które należy najpierw zeskanować, możesz wybrać opcję formatu szczegółów.

Przetwarzanie plików jest o wiele łatwiejsze niż wynika z instrukcji. W przypadku dużych danych, które muszą przejść przez uprawnienia administratora, wystarczy je przepuścić tylko raz. Po podłączeniu USB wystarczy wykonać zwykłe kroki do zarządzania dyskami. Jeśli masz zainstalowaną aplikację, automatycznie wyświetli monit.

Reklama

Interfejs

Interfejs jest zorganizowany i łatwy w nawigacji, nawet dla początkujących. Nie ma tutaj skomplikowanych kroków; wszystkie polecenia wskazują dokładnie, co robią.

Konfiguracje USB

Podczas korzystania z tej aplikacji zawsze znajdziesz i oznaczysz właściwy dysk. Zobaczysz wszystkie dostępne dyski w interfejsie. Możesz wybrać partycję, na której przechowywane są Twoje pliki, i wybrać format. Zwykle dobrym pomysłem jest zaakceptowanie sugerowanego rozmiaru i formatów, chyba że masz na uwadze konkretne cele.

Większa wydajność

Istnieje wiele alternatyw dla FAT32, ale NTFS nie jest dobry. Oba systemy są wprawdzie wadliwe, ale FAT32 jest bardziej wszechstronny pod względem opcji formatowania.

Szybszy niż NTFS

Format FAT32 to doskonały wybór, gdy mamy do czynienia z danymi zewnętrznymi. Jedną z głównych wad jest to, że szybki format może czasami powodować korupcję.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
FAT32 Format, 1.07 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 2003,
  • Windows XP,
  • Windows 8,
  • Windows Vista,
  • Windows 2000,
  • Windows 7
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Ridgecrop Consultants Ltd.

http://www.ridgecrop.demon.co.uk/

SHA-1:
3d698472f614b4d4fa9cca9989c580b8f554c3f3
Filename:
fat32format.zip

FAT32 Format dla PC

1.07

Ridgecrop Consultants Ltd.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.07 FAT32 Format. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama