Reklama

USBFlashSpeed dla Windows

UsbFlashSpeed.com

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Oprogramowanie do testowania prędkości flash USB

USBFlashSpeed to łatwy w użyciu przenośny program do testów porównawczych, który mierzy prędkość odczytu/zapisu pamięci flash USB w różnych rozmiarach danych. Oprogramowanie zawiera również bezpłatne narzędzie do czyszczenia oprogramowania szpiegującego, które umożliwia usuwanie niechcianych plików cookie, wirusów komputerowych, oprogramowania reklamowego i oprogramowania szpiegującego z komputera w celu poprawy wydajności. Oprogramowanie zawiera również bezpłatne narzędzie do usuwania oprogramowania szpiegującego, które wykrywa wszystkie rodzaje oprogramowania szpiegującego, w tym adware, śledzące pliki cookie, keyloggery, dialery, trojany i inne. Test umożliwia obliczenie średniej prędkości odczytu i zapisu pamięci flash USB od np. 15 MB do ogromnego 1 MB informacji.

Jedną z zalet oferowanych przez USBFlashSpeed jest możliwość pracy z wieloma dyskami flash USB. Program zapewnia również bezpłatną bazę danych, która informuje, jakie są inne popularne dyski i które dyski są wolniejsze. Baza danych może służyć jako przewodnik, który pomoże Ci zdecydować, jaki rodzaj pamięci flash USB jest dla Ciebie najlepszy. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat sprawdzania bezpłatnego przechowywania danych i danych dotyczących wydajności online.

Niedawno kupiłem USBFlashSpeed i musiałem wykonać kilka szybkich testów, aby dowiedzieć się, które z moich nowych dysków USB działają z maksymalną prędkością. Mój wniosek był taki, że aby określić, które dyski dadzą mi najszybsze wyniki, USBFlashSpeed będzie musiał być dołączony do wersji próbnej systemu Windows. Odkryłem, że to oprogramowanie jest naprawdę łatwe w użyciu i moim zdaniem jest najlepsze dostępne do użycia na dyskach flash USB. Po zainstalowaniu i aktualizacji możesz natychmiast rozpocząć pomiar wydajności dysku. Zawiera również bezpłatną listę najpopularniejszych dysków USB, które można sprawdzić pod kątem większych prędkości bez ryzyka uszkodzenia komputera.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
USBFlashSpeed, dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8,
  • Windows Vista,
  • Windows 7,
  • Windows XP
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
UsbFlashSpeed.com

USBFlashSpeed dla PC

UsbFlashSpeed.com

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji USBFlashSpeed. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama