Reklama

Wrath of the Norsemen Mod dla Windows

3.5

Mr_Nygren(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Darmowy mod do Medieval II: TW

Wrath of the Norsemen Mod to darmowy mod do Medieval II: Total War: Kingdoms. Ten mod jest dodatkiem do uwielbianej klasycznej gry strategicznej, która dodaje okrutnych Wikingów Norsemen do średniowiecznego podboju. Będziesz świadkiem absolutnego gniewu tych Norsmenów i odkryjesz nowy aspekt średniowiecza

Jest to konieczne - miej mod, jeśli lubisz Medieval II: Total War: Kingdoms, ponieważ dodaje on niesamowitą ilość głębi do podstawowej gry. Jeśli lubisz grać w franczyzę Medieval II z modami, zalecamy również sprawdzenie Bulat Steel Total War i Ostatni sojusz: Total War Mod

Przybyli ze Skandynawii

Wrath of the Norsemen Mod skupia się głównie wokół epoki Wikingów w średniowiecznej historii. Był to czas, kiedy rozległe i okrutne plemiona nordyckie szalały w całej Europie. Aby spróbować naśladować te burzliwe czasy w historii, mod dodaje kilkanaście nowych frakcjiz różnych plemion Wikingów. Zrujnujesz średniowieczną Europę i będziesz grać z kultowymi frakcjami, takimi jak Słowianie, Rusi i ci wywodzący się z Imperium Franków, żeby wymienić tylko kilka. 

Reklama

Rozgrywka

Wrath of the Norsemen Mod czerpie dużo inspiracji pod względem mechaniki rozgrywki z innych kultowych modów. To kończy się niesamowicie zróżnicowanym zachowaniem przeciwników AI, od dyplomacji i sprytnej strategii po agresywne i bojowe taktyki wojenne. Mod ma jednak wiele usterek

Przede wszystkim animacja niestandardowych broni modu jest trochę nieaktualna, wpływa na machnięcie siekierą i zachowanie oszczepów podczas rzucania. Są to jednak drobne niedogodności w szerszym spektrum naprawdę wspaniałego i bogatego w funkcje modu. 

Historycznie dokładne

Jeśli jest jedna rzecz Total War zawsze szło dobrze, to dbałość o szczegóły pod względem dokładności historycznej. Ten mod, mimo że opracowany przez stronę trzecią, nie różni się. Każda z niestandardowych frakcji, które wprowadza Gniew Norsemen, zaczyna się w swoich znanych historycznych regionach i osadach

Aby pomóc w tym poszukiwaniu realizmu i historii dokładność, mod dodaje również nowe mapy regionów, takich jak Skandynawia i kraje bałtyckie. Gra dodaje także kilka nowych sekcji Europy Zachodniej, takich jak Rosyjskie Stepy. 

Całkowite doświadczenie Wikingów w Total War

Jest tak wiele powodów, dla których Wrath of the Norsemen Mod jest doskonałym dodatkiem do twojej biblioteki modów Total War. Wikingowie są historycznie czczeni jako siła, z którą należy się liczyć, a ten mod daje Ci szansę na poznanie źródła tego szacunku. 

Cofniesz się w czasie i odkryj, jak Wikingowie systematycznie przejmowali kontrolę nad dużymi połaciami Europy, czego kulminacją było wiele z najbardziej znanych współczesnych regionów, dialektów i rywalizacji politycznej. Mimo że z modą jest kilka drobnych problemów, nie umniejszają one ogólnej grywalności. 

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Wrath of the Norsemen Mod, 3.5 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 10,
  • Windows 11,
  • Windows 8,
  • Windows 8.1,
  • Windows 7
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Mr_Nygren

https://www.moddb.com/members/mr-nygren

SHA-1:
5aea7757d1891a939708dff0048ca2f4ffe9b814
Filename:
Wrath_of_the_Norsemen_Mod_v3.5.rar

Wrath of the Norsemen Mod dla PC

3.5

Mr_Nygren(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.5 Wrath of the Norsemen Mod. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama