Reklama

X-Proxy dla Windows

6.2.0.4

Sauces Software(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Reklama

X-Proxy to świetna aplikacja, która pozwala surfować po Internecie anonimowo, zmieniać adres IP oraz zapobiegać kradzieży tożsamości i włamaniom hakerów za pomocą serwera proxy IP.

X-Proxy został zaprojektowany, aby zapewnić proste rozwiązanie do ochrony Twojej tożsamości w trybie online. Aplikacja umożliwia połączenie z Internetem za pomocą serwera proxy, dzięki czemu komputer pozostaje anonimowy i chroni przed potencjalną kradzieżą tożsamości.

X-Proxy ma prosty i łatwy w użyciu interfejs, który jest dobrze zorganizowany. Pozwala wyświetlić listę dostępnych serwerów proxy, odpowiadający im adres IP, nazwę hosta, czas odpowiedzi i lokalizację. Aplikacja X-Proxy następnie klasyfikuje serwery proxy do różnych kategorii, w zależności od ich poziomu bezpieczeństwa. Wysoka anonimowość, anonimowość lub przejrzystość.

Reklama

Ogólnie rzecz biorąc, X-Proxy to lekkie rozwiązanie do anonimowego przeglądania. Jego łatwość użycia w połączeniu z listami proxy, które zapewnia, sprawia, że jest to przydatne narzędzie do ukrywania komputera przed Internetem.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
X-Proxy, 6.2.0.4 dla Windows
Wymagania:
  • Windows Vista,
  • Windows 10,
  • Windows 8,
  • Windows 7,
  • Windows XP
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Wednesday, March 28th 2018
Autor
Sauces Software

https://www.saucessoftware.com

SHA-1:
29caeaabb264baa18601b9bea87c8c7a3a319f10

X-Proxy dla PC

6.2.0.4

Sauces Software(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 6.2.0.4 X-Proxy. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama