Reklama

Airfoil dla Mac

5.11.1

Rogue Amoeba Software(Wersja testowa)

Ocena użytkownika9

Reklama

Nieuczciwe oprogramowanie Amoeba (Shareware)

Airfoil umożliwia synchronizację i wysyłanie muzyki lub dowolnego dźwięku bezprzewodowo z komputera na dowolny inny komputer (PC lub Mac), Apple TV lub Airport Express. Działa z każdą aplikacją, która odtwarza utwory z komputera.

Przekształć wiele urządzeń w głośniki

Wysyłaj dźwięk z aplikacji takich jak Pandora i Spotify do AirPort Express, Apple TV, Google Chromecast i głośników Bluetooth. Przesyłaj strumieniowo, używając stacji radiowych takich jak XM i Sirius, po całym domu. Airfoil zamienia całą elektronikę w głośniki, co jest przydatne, gdy jesteś na dużej przestrzeni.

Przesyłaj na wiele urządzeń

Airfoil to wydajny i łatwy w użyciu sposób przesyłania strumieniowego dźwięku z jednego do wielu urządzeń. Aplikacja zawiera również głośniki Airfoil, które zmieniają dowolny komputer PC lub Mac w Airport Express, który może odbierać i odtwarzać dźwięk.

Reklama

Synchronizacja jest łatwa i szybka dzięki interfejsowi użytkownika. Zobaczysz wszystkie urządzenia, z którymi możesz synchronizować, i wszystko, co musisz zrobić, to je aktywować. Ustaw głośność i korektor, a będziesz gotowy do gry.

Doskonała obsługa klienta

Synchronizuj biblioteki muzyczne między urządzeniami. Wysyłaj i przesyłaj strumieniowo muzykę z aplikacji internetowych, takich jak radia Sirius lub XM. Korzystając z tej aplikacji, każde urządzenie można przekształcić w głośnik Bluetooth. Dzięki Airfoil na komputery Mac możesz wiele zrobić, a ich wsparcie dla użytkowników jest również pomocne.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Airfoil, 5.11.1 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
English
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Tuesday, August 30th 2022
Autor
Rogue Amoeba Software

http://www.rogueamoeba.com/

SHA-1:
7635675e405e13bbdae13676e4be845d15c2d6a8
Filename:
Airfoil.zip

Airfoil dla Mac

5.11.1

Rogue Amoeba Software(Wersja testowa)

Ocena użytkownika9

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 5.11.1 Airfoil. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama