Reklama

AnyTrans iPhone Manager for Mac

7.0.5

iMobie Inc.(Wersja testowa)

Ocena użytkownika10

Reklama

AnyTrans iPhone Manager dla komputerów Mac to menedżer urządzeń iOS z prostym, uporządkowanym interfejsem. Za jego pomocą możesz zarządzać wszystkimi produktami Apple i skonsolidować wszystkie treści w jednym miejscu. Pozwala na proste przesyłanie plików z iPhone'a, iPada lub iPoda na komputer PC lub Mac lub odwrotnie, a także obsługuje muzykę, filmy, zdjęcia, wiadomości, książki, historię Safari, notatki głosowe i inne rodzaje danych.

AnyTrans oferuje proste rozwiązanie, które ułatwia przesyłanie dowolnego rodzaju danych przechowywanych na urządzeniu z systemem iOS na komputer PC lub Mac. Nie musisz instalować żadnych aplikacji na urządzeniu z systemem iOS i możesz zacząć od razu po zainstalowaniu AnyTrans iPhone Manager dla komputerów Mac.

Po instalacji możesz podłączyć urządzenie iOS do komputera Mac i potwierdzić, że urządzenie to jest „zaufanym połączeniem” po pierwszym podłączeniu. AnyTrans automatycznie wykrywa typ urządzenia i udostępnia różne opcje. Na pierwszy rzut oka wyświetla wszystkie pliki multimedialne dostępne na twoim urządzeniu. To stąd możesz wybrać pliki, które chcesz przenieść; po prostu kliknij „Importuj” w prawym dolnym rogu, lub alternatywnie możesz wybrać „Importuj wszystko”, a AnyTrans zaimportuje wszystkie Twoje multimedia do komputera Mac lub biblioteki iTunes, w zależności od tego, co wolisz.

Reklama

AnyTrans iPhone Manager dla komputerów Mac oferuje także inne możliwości pracy z kontem iCloud. Możesz pobierać zdjęcia zbiorczo ze swojego konta iCloud Photos i wyodrębniać dane z kopii zapasowej iCloud. Możesz także zintegrować dane z wielu kont iCloud w jedno, aby uzyskać szybszy dostęp.

AnyTrans iPhone Manager dla komputerów Mac oferuje także inne możliwości pracy z iCloud. Możesz pobierać zdjęcia zbiorczo z konta iCloud i wyodrębniać dane z kopii zapasowej iCloud. Możesz także zintegrować dane z wielu kont iCloud w jedno, aby uzyskać szybszy dostęp. Po połączeniu AnyTrans może uzyskać dostęp do wszystkich danych iCloud i pobrać je, jeśli chcesz. Oczywiście, połączenie twojego konta iCloud z AnyTrans jest krokiem, którego nie należy lekceważyć, i powinno być czymś, na co większość użytkowników powinna być bardzo ostrożna.

Ogólnie rzecz biorąc, AnyTrans iPhone Manager dla komputerów Mac to dobre narzędzie do plików dla systemu iOS dla użytkowników komputerów Mac i PC. Interfejs jest czysty, uporządkowany i przyjemny w użyciu; główne opcje są wyraźnie wyświetlane i łatwe w nawigacji. AnyTrans zapewnia łatwy i prosty sposób przesyłania danych między urządzeniem z systemem iOS a komputerem Mac lub PC.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
AnyTrans iPhone Manager for Mac, 7.0.5 dla Mac
Rozmiar pliku:
4.73 MB
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Wednesday, April 10th 2019
Autor
iMobie Inc.

https://www.imobie.com

SHA-1:
f968a3a1b5da71f7df92ec3ed841d291b67e6906

AnyTrans iPhone Manager for Mac

7.0.5

iMobie Inc.(Wersja testowa)

Ocena użytkownika10

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 7.0.5 AnyTrans iPhone Manager for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama

Reklama