Reklama

Quicksand for Mac

1.07

Zibity(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Reklama

Quicksand dla komputerów Mac to lekka, bezpłatna aplikacja, która synchronizuje ostatnio otwierane pliki z dowolnymi usługami przechowywania danych w chmurze.

Dzięki Quicksand dla komputerów Mac korzystanie z chmury staje się łatwe. Za każdym razem, gdy otwierasz plik, jest on automatycznie synchronizowany z ulubioną usługą przechowywania w chmurze, nawet o tym nie myśląc.

Zawsze będziesz mieć dostęp do plików, nad którymi ostatnio pracowałeś, gdziekolwiek jesteś, kiedykolwiek ich potrzebujesz.

Reklama

Quicksand na komputery Mac jest wysoce konfigurowalny. Co jest dobre, ponieważ ostatnią rzeczą, którą chcesz się wydarzyć, jest zabraknie miejsca w chmurze! Aplikacja umożliwia wprowadzanie zmian w sposobie zarządzania plikami przez Quicksand dla komputerów Mac. Na przykład możesz poinformować go, aby nie synchronizował więcej niż pewnej liczby plików, nigdy nie używał więcej niż pewnej ilości miejsca w chmurze, lub tylko synchronizował pliki określonych typów plików lub w określonych folderach.

Quicksand jest nieszkodliwy i żyje w pasku narzędzi, za każdym razem, gdy otwierasz plik, jest on automatycznie synchronizowany z twoją ulubioną usługą przechowywania w chmurze (taką jak Dropbox, Dysk Google itp.). Wszelkie zmiany wprowadzone na innych urządzeniach są synchronizowane z powrotem do oryginalnego pliku.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Quicksand for Mac, 1.07 dla Mac
Rozmiar pliku:
1.02 MB
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, February 5th 2016
Autor
Zibity

https://www.zibity.com

SHA-1:
7c7640b46d82681cdaaca9bc15c5efaf2cc90393

Quicksand for Mac

1.07

Zibity(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.07 Quicksand for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Reklama