Reklama

M3 Mac Bitlocker Loader

5.0

M3 Data Recovery(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Objaśnienie programu ładującego Bitlocker M3 dla komputerów Mac

M3 Mac Bitlocker Loader 3.ll, uaktualnienie klasycznego narzędzia, które umożliwia przesyłanie danych z komputera Mac na dysk zabezpieczony funkcją Bitlocker. Bitlocker to rodzaj oprogramowania do odzyskiwania danych opartego na hasłach, które działa w oparciu o założenie, że dane odzyskane z dysku Bitlocker są nie do odróżnienia od oryginału i dlatego mogą być używane do celów uwierzytelniania. W związku z tym to oprogramowanie jest przydatne w odzyskiwaniu danych, które mogły zostać przypadkowo usunięte przez komputer lub uległy uszkodzeniu. Oprogramowanie M3 Mac Bitlocker Loader oferuje prostą metodę pełnej bezpiecznej wymiany danych Bitlocker między komputerami Mac i Windows za pomocą kabla USB. Odbywa się to bez konieczności korzystania z zewnętrznego dysku flash. Otrzymasz zaszyfrowany dysk USB zawierający klucze, które można skopiować na wybrany dysk USB.

Aby komputer Mac rozpoznał dysk, do którego próbujesz uzyskać dostęp, musi połączyć się z komputerem za pomocą kabla USB dostarczonego z oprogramowaniem blokującym i przedstawić mu odpowiednią literę dysku. Po zakończeniu ten komputer Mac będzie teraz przeszukiwać własny dysk twardy, aby znaleźć zgodne miejsce docelowe odzyskiwania. Zaletą korzystania z aplikacji do szyfrowania blokującego jest to, że dane odzyskane z blokerów nie muszą być ponownie sformatowane przed rozpoczęciem pracy – proces, który na komputerze Mac może zająć do dwóch tygodni.

Twój system Mac może korzystać ze standardowego kabla USB do zasilania, chociaż możliwe jest również użycie zasilacza 24 V AC, jeśli jest dostępny. Możliwe jest również uruchamianie aplikacji ładujących m3 mac blocker z dowolnego nowoczesnego komputera PC lub laptopa. Wskazane jest upewnienie się, że na komputerze jest wystarczająca ilość miejsca na przechowywanie odzyskanych danych, ponieważ może być konieczne ponowne sformatowanie dysku twardego po wyodrębnieniu wszystkich danych. Należy zauważyć, że niektóre systemy operacyjne nie obsługują aplikacji operacyjnych korzystających z interfejsu USB do celów odzyskiwania — sprawdź wymagania systemowe, aby sprawdzić, czy jest on zgodny z urządzeniem Mac.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
M3 Mac Bitlocker Loader, 5.0 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Angielski
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
M3 Data Recovery

http://www.m3datarecovery.com

SHA-1:
545cbc4e6d362cb79fb28caf559eb3971d3e9d03
Filename:
m3bitlockerloader.pkg

M3 Mac Bitlocker Loader

5.0

M3 Data Recovery(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 5.0 M3 Mac Bitlocker Loader. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama