Reklama

CSR Racing

1.7.1

NaturalMotion(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

Reklama

CSR Racing to jedna z najlepszych gier wyścigowych dla użytkowników komputerów Mac i jest całkowicie bezpłatna. Musisz utrzymać swój pojazd na pełnym gazie i dotrzeć do mety. Ma jednak tak niesamowitą grafikę, że gra staje się dość uzależniająca, a użytkownicy pozostają przyklejeni do ekranów. Do wyboru jest wiele wysokiej klasy samochodów. Należą do nich między innymi Chevy Corvette, BMW M3 i Audi R8, które są nie tylko świetne pod względem wyglądu, ale mają również niesamowite i potężne osiągi. Samochody są również wyposażone w wiele opcji dostosowywania, w tym wiele zmian aerodynamicznych, wtrysków podtlenku azotu, a nawet turbo, dzięki którym Twoje samochody jeżdżą szybciej niż kiedykolwiek.

Gra została zaprojektowana dla najnowszych wersji komputerów Mac i działa najlepiej na wyświetlaczach Retina. Dlatego osoby używające komputerów Mac z systemem OS X Mountain Lion lub nowszym znajdują lepsze wyniki w tej grze. W tej grze wyścigowej istnieje wiele innych samochodów. Należą do nich między innymi Ford GT, Nissan, Chevrolet Camaro, GT-R, Mini i inne samochody GM. Te samochody są również konfigurowalne przez użytkowników. Rozgrywka polega na wygraniu wyścigu od gangów. Będziesz musiał pokonać przywódców gangu, a następnie przejąć ich terytorium. Jeden po drugim musisz zdobyć wszystkie te terytoria, dopóki całe miasto nie będzie pod twoją kontrolą. Chociaż gra nie jest tak wielka i spektakularna, jak komercyjne gry wyścigowe dostępne dla komputerów Mac, ma doskonałą grafikę i ekscytującą rozgrywkę, co czyni ją całkiem zabawną.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
CSR Racing, 1.7.1 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Wednesday, April 30th 2014
Autor
NaturalMotion

https://www.naturalmotion.com

CSR Racing

1.7.1

NaturalMotion(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.7.1 CSR Racing. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Reklama